Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy megborotválkozzak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogyha most elkezdek borotválkozni akkor egyre jobban fog nőni...
2008. okt. 29. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az általánosan elterjedt nézet, és így is gondolná az ember.

Én azonban egy szakértőtől azt hallottam egy tévéműsorban, hogy valójában nincs így, csak mivel amikor az ember elkezd borotválkozni, épp abban a korban van, amikor a szőre is egyre erősödik, s valójában ezért tűnik úgy, hogy a borotválkozás okozza. Amúgy azt mondták ebben a műsorban, hogy nem.

Szerintem hallgass a szüleidre, s várj még pár évet. A borotválkozás onnantól napi nyűg lesz, ha nem akarod meghagyni a szakállad. Ha rám hallgatsz, nem sietsz elérni ezt a kort.

2008. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2008. okt. 29. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy borotvát, és zuhanyzás után (mert azt biztos egyedül teszed) húzd le az arcod. Utána már nem sok mindent tudnak majd mondani.
2008. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

phu..Hát 16 évesen,szőrös lábbal,meg hónaljjal nem lehet kellemes dolog strandra menni.És esetleg gyanta,szőrtelenítőkrém, epilátor??Mondjuk az tudhatnék,hogy minél jobban ellenzik a dolgot,annál jobban fogod akarni,és annál kevésbé fog érdekelni a véleményük.

Én a helyedben vennék magamnak,és megcsinálnám.Tél van, nem fogják letaperolni a lábadat,és a hónaljadat,és gondolom télen nem nagyon jársz ujjatlanban,és rövid gatyában..:)

2008. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

ja,most fiú vagy,vagy lány?:D

mert ha fiú,akkor...uu úgyis meg fog erősödni,amúgy meg a borotvától NEM erősödik..Tapasztalatból mondom..Megveszed magadnak,aztán leborotválod a pofid.Amúgy szerintem a férfiakon a pihék nagyon undorítóak,és sokkal helyesebb,ha le van borotválva,és szerintem aranyos,ha látszik,hogy borotválja.

2008. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok és az arcomról beszélek a lábamon is van szőr de az nem zavar csak az arcomon zavar...
2008. okt. 29. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez érthető. Borotválkozz meg nyugodtan , ebben a korban azért már meg szoktak, mondd meg a szüleidnek is, hogy nem akarsz ápolatlanul kinézni. Ha erős a szőrzeted úgyis gyorsan fog nőni, ha nem akkor meg nem lesz sokkal erősebb, főleg még nem most. És amúgy ha nem borotválod le és nem erősődik attól még később is ott lesz. És a szőr az szőr. Mondd meg a szüleidnek hogy később sem borotválhatod emiatt? Én nem kérdezném őket. Leborotválnám és kész. csak nem kerülsz emiatt szobafogságba.
2008. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozz meg, 16 évesen már igazán eldöntheted magadtól is. Attól meg tényleg nem fog jobban nőni.
2008. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mond meg nekik hogy ez az ápolt külső része.

egyépként meg ha már leborotváltad mit tudnak tenni?

de komolyan lesz egy kis vita de szerintem ilyen korba már nyugotan legyél önálló

utánna a szüleid is mondhatnak bármit nem lesz értelme

2008. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem igenis erősödik tőle, mert amíg a barátom nem borotválta le azt a pár szál pihéjét, nem is éreztem, aztán leborotválta, 2 nap múlva találkoztunk, és nagyon szúrt amikor meg akartam csókolni:P De egyébként meg megengedhetnék szerintem, ennyi idősen már simán le lehet borotválni.
2008. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!