Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én miért vagyok széles, ha a...

Én miért vagyok széles, ha a szüleim nem voltak azok?

Figyelt kérdés
Anyukámról néztem képeket, nagyon vékony és sovány volt, még a bordái is kilátszottak... Apum is olyan nádszál volt (csak aztán elkezdett kondizni), én viszont elég széles vagyok... A női alak az a széles csípő, vékony derék, nekem viszont széles mindkettő... :( Ez miért van?
2011. jan. 24. 19:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
nézd meg, milyen a postás
2011. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kurvą vicces... Te is jófej lehetsz hogy bárkiről azt feltételezed hogy megcsalja a párját. Amúgy meg a postást sose látjuk mert több emeletesben lakunk (nem panel, csak 4 lakás van) és a lépcsőházba rakja a postás a leveleket, mi meg legfelül lakunk. :P
2011. jan. 24. 19:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szüleidet kell nézni. Nézd meg a nagyszüleid vagy a dédszüleid. Biztosan találsz olyat akitől ezt örökölhetted.
2011. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Papáim még mindig vékonyak, mamámról és dédmamámról is láttam képet, ők is vékonyak... Bátyáim is olyan gizdák... Csak én vagyok ilyen... 165 cm, 63 centis a derekam, csípőm 78... Tesóim ezeknek a fele és magasabbak (mondjuk idősebbek).
2011. jan. 24. 20:05
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pont szerencsém volt, női rokonaimnak valami szörnyű alakjuk van, mint egy hordó:P Nekem viszont szerencsém volt és megkaptam a cici-darázsderék-csípőt:D

13L

2011. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Örülj neki, de ne haragudj de nem ez volt a kérdés... =/
2011. jan. 24. 20:16
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg még nem feljődött ki, hány éves vagy?
2011. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
11 vagyok és nem kérek a "fiatal vagy még de máris ezzel törődsz" jellegű válaszokból.
2011. jan. 24. 22:02
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy és máris ezzel törődsz?
2011. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg egyáltalán nem baj, ha a derekad is olyan széles, mint a csípőd. De nem a korod miatt, hanem, mert szerintem így szép egy lány, hogy nem sokkal kisebb vagy nem is kisebb a derékbősége, mint a csípőbősége! Szerintem Te most is nagyon szép lány lehetsz és felnőtt korodra is sz leszel, ha ilyen marad az alakod! :)
2011. jan. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!