Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én miért vagyok széles, ha a...

Én miért vagyok széles, ha a szüleim nem voltak azok?

Figyelt kérdés
Anyukámról néztem képeket, nagyon vékony és sovány volt, még a bordái is kilátszottak... Apum is olyan nádszál volt (csak aztán elkezdett kondizni), én viszont elég széles vagyok... A női alak az a széles csípő, vékony derék, nekem viszont széles mindkettő... :( Ez miért van?
2011. jan. 24. 19:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 5.: Ilyenkor tényleg késztetést érez az ember hogy leírja? :D

Utolsó: Hát alak alapján könnyű mondani/írni vkire hogy szép, mert spec. én széles is vagyok meg ronda is, de ebbe most ne menjünk bele...

2011. jan. 25. 06:53
 12/22 anonim válasza:
100%

Bocsi ha rosszul értelmeztem, de most azt szeretnéd tudni hogy miért vagy dagi mikor a családod többi tagja nem az?

Talán mert rosszul étkezel és nem sportolsz eleget.

2011. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Rosszul értelmezted. Nem vagyok dagi, a bordáim is kilátszanak ha nyújtózkodom, SZÉLES vagyok. Tudod mi a küönbség a széles és a dagi között? Amúgy meg rendszeresen sportolok, de van olyan barátnőm, aki ha lehet még nálam is többet sportol, egészségesen eszik és mégse tud lefogyni szegény...
2011. jan. 25. 13:55
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor tényleg késztetést érez az ember hogy leírja amúgy :)


és figyelj, nekem ükig kell visszamenni, hogy zöld szemet lássak. (úgy ha addig számoljuk hogy mamámékig felmenőleg hány ember van a családban 100nál több jön ki és senkinek sincsen zöld szeme.) tehát, gondolom te is későbbiekből örökölhetted. amúgy még sokat fogsz változni, én is ilyen voltam, most meg 70-90 el vagyok.

2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ehh. :D Mondjuk ha valaki írja/mondja, hogy senki se írja/mondja ezt és ezt, én is erősen érzem, hogy csak azért is le kéne írni/ki kéne mondani, de aztán mégse. :D Amúgy köszi a választ mindenkinek.
2011. jan. 25. 19:09
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, korai még ezen aggódnod. :) (Igen, leírtam. :D) Még rengeteget fog formálódni az alakod, ennyi idősen én is egy tömb voltam, most már szép, nőies alakom van. :D
2011. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11 évesen sztem még nem ezen kéne hisztizni, hogy úristen milyen az alakom! Könyörgöm nézz már szét, hogy kb. 15-16 éves korodban akár meg is nyúlhatsz és drasztikusan le is fogyhatsz! Komolyan ez a legnagyobb problémád? Inkább még babázz ahelyett, hogy itt sajnáltatod magad, nameg sportolj ne csak punnyadj otthon és zabáld a hízlaló kajákat!
2011. jan. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Na akkor mégegyszer: NEM kövér vagyok hanem SZÉLES. 165 cm vagyok, egyesek szerint ez is baromi magas, emellett nem eszem hízlaló kajákat, rendszeresen sportolok, és nem érzem magam kövérnek mert kilátszik a csípőcsontom. Könyörgöm, fogjátok fel hogy a SZÉLES és a KÖVÉR két KÜLÖNBÖZŐ dolog.
2011. jan. 27. 07:04
 19/22 anonim válasza:

ááá szóval a csontozatot más, mint a család többi tagjának!!!

kérdezz meg erről egy genetikust, ő mélyebbrehatóan is meg tudja magyarázni

2011. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Végre valaki megértette, köszönöm. Igazából ez volt a lényege, csak nem gondoltam volna hogy nem értitek amit írok.
2011. jan. 27. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!