Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van oda a fél világ...

Miért van oda a fél világ Alexis Ren-ért?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb fővárosi plázában tucatjával vannak ilyen lányok. Fejre még kicsit fura is. Mire fel ez a több tízmilliós rajongótábor? A jó segge meg melle miatt? Mert elismerem, hogy az. De több millió lánynak van jó segge meg melle.

[link]



2018. jan. 23. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azt hiszik ő Kylo Ren huga :)
2018. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, amíg nem írtad ki a kérdést, azt se tudtam, hogy a világon van és miért? Mert van saját életem, amivel foglalkozom. Te is tegyél így, éld a saját életed és ne foglalkozz mással! ;)
2018. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Lány vagyok, de szerintem is gyönyörű. Ő a "girl crush-om". :D
2018. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

# 2


azt vágjátok, hogy ez már ilyen sablon mondat, amit a sok élettelen bemásol mindenhova, hogy feltornássza a százalékát?

2018. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig én se hallottam még róla. Nem lenne csúnya, de ez a magamutogatas szánalmas és a képei ízléstelenek.
2018. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
74%

Szerintem ezért inkább lányok vannak oda, mert 30 kiló a csaj, mégis van melle meg segge. Minden tumbli függő, testképzavaros pitsa álma ez.

Egyébként fejre tényleg nem valami jó.


# 2


Valószínű több életem van mint neked, mégis a képembe nyomják ezt a csajt mindenhol. Mi lenne, ha te meg a saját életeddel foglalkoznál, nem azzal, hogy ki miről ír ki kérdést? ;)

2018. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Ettől még a kettesnek igaza van. Nem értem kinek és miért fáj hogy egyes nőnek hány követője lájkja meg miegymása van. De hogy a kérdésre válaszoljak gyönyörű a lány én megértem miért tetszik sokaknak. Ölnék érte hogy így nézzek ki (hogy egy elcsépelt sablonnal zárjam a mondandóm :D )
2018. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

# 6


Igazad van, tényleg csak csajok vannak oda érte. Hogy védik :D

Egyébként ez ilyen top tier luxuringyó lehet, mint palvinka, nem véletlen van közös képük.

2018. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
64%

# 8


Igazából csak a másik regisztrációival jött ide egyet érteni magával, meg felpontozgatni magát. Már a százalékokról felismerem.

2018. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Azért valljuk be, elég jó nő. Nem hiszem, hogy bármelyik pasi azt mondaná neki, hogy "Leave me alone!" :D
2018. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!