Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok a világ egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a világ egyik legnagyobb szerencsétlensége?

Figyelt kérdés
Engem egész életemben csak szerencsétlenség ér. Már ahogy megszülettem csak rossz dolgok történnek velem. 4 éves koromig nem beszéltem, kiderült rólam hogy enyhén autista vagyok. Végül megtanultam beszélni normálisan, de társaságba a mai napig nem tudok beilleszkedni, mert csendesebb és félénk ember vagyok. Sosem voltak igaz barátaim, mindig gúnyolódtak rajtam. Munkahelyem is volt már, ahol szintén megalázott a főnököm azzal, hogy semmit sem csinálok, ráadásul közmunkán voltam. Még elköltözni sem vagyok képes itthonról annyira önállótlan vagyok. Igazi párkapcsolatom sem volt még. Úgy érzem csak vegetálok, de az életem mindig csak rossz irányba fordul. Még is mi értelme az életemnek? L/26
2017. nov. 3. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is enyhén autista vagyok, de ez engem nem hátráltat abban, hogy boldog életet éljek. Döntés kérdése.
2017. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem gondolnálak szerencsétlennek. Értelmesen tudsz fogalmazni, átjön, hogy fejlett az intellektusod. Épp csak erősítened kell, csiszolnod kell a szociális életeden. Neked kell érezned, hogy mi érdekel, miben lehetsz jó és annak megfelelő közeget keresni, ahol ki tudsz bontakozni hasonló emberek között. Ha nem lenne értelme, meg sem születtél volna. Drukkolok, hogy megtaláld önmagadat! :)
2017. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tippelnem kellene, akkor a hozzáállásoddal van baj. Hidd el, nem vagy szerencsétlen. Megértem, hogy az élet nehéz, csak ki kell mozdulnod a komfort zónádból, próbálj ki valami újat, ne félj attól, hogy nem tetszel az embereknek. Miért érdekel mások véleménye? hogyhogy mi értelme az életednek? El sem hinnéd, mire vagy képes ha igazán akarsz valamit! Ha 7x elbuksz, 8x állj fel. Ne hagyd, hogy bárki, vagy bármi elhitesse veled, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy.
2017. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kaptál papírt, vagy te is olyan ostobaságot csinálsz, mint a többi gyk-s, hogy magadat diagnózist állítasz fel. Bár te okosabb vagy, nem a szokásos antiszociális rizsát nyomod aszoci helyett.

Nem ilyen ezomokus portálon kellene tájékozódni a bajodról, hanem szakemberhez fordulni, és itt nem az ezotévre gondolok.

2017. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A leveled alapján merem állítani, h:

-tudsz írni-olvasni,

-tudod használni a netet,

-az érzékeid épek,

-van hol laknod,

-van mit enned rendszeresen,

-ééés, papapamm!, nem is olyan rossz a helyesírásod.

Ezt te hogy nevezheted szerencsétlenségnek? A szerencsés kiválasztottak közé tartozol. Csupa olyan problémát sorolsz fel, ami tanulással, odafigyeléssel orvosolható.


A kommunikációs hiányosságok, az önbizalmad gyengeségei, a szoc. kompetenciák hiánya, a negativizmus, önállótlanság, ezek bizony gyógyítható.


Ha elindulnál a "Világ legnagyobb szerencsétlensége" versenyen, még a megyei válogatóig se jutnál el.

2017. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg szerencsétlen vagyok. Nem tudok olyan dolgot mondani amiben az lennék. Valahogy hozzám mindig másképp viszonyulnak az emberek, mint egy normális emberhez.
2017. nov. 3. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
olvasd el a wiki cikkét a szerencséről, aztán mondd meg konkrétan, h melyik életterületen vagy szerencsétlen, és mi módon nyilvánul ez meg
2017. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Látod a válaszokat? Érted is azokat? Itt konkrétan mindenki normálisként kezel, normális tanácsokat ad stb. Mindenki komolyan vesz.


Mi a gond?

2017. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kis lépésekben fejlődni azon a területeken, amiken bizonytalan vagy. Mindig csak egy kicsit bátrabban kicsit tovább. Sikerülni fog! :)
2017. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eddig azt hittem,nálam nincs nagyobb...francba!Jó,csak vicc.

Nézd,egy napon fogod magad,és úgy kelsz fel,hogy én ma futok öt kört a parkban,plusz elkezdek angolt tanulni.Szóval célokkal,tervekkel kelsz fel.Aztán szépen elkezded ezeket megvalósítani.A sírás helyett.Hidd el,ha belevágnál,útközben el is felejtenéd,mi is az a kisebbségi komplexus.Meg még társakat is találnál az utadon,mondjuk pont egy tanfolyamon,ahol aztán tényleg lehet ismerkedni.

2017. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!