Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lányok! Mennyi körömla...

13 éves lányok! Mennyi körömlakkotok/sminkcuccotok van? :D 13/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
jah és 14/L
2010. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

Hát én most leszek 14,remélem nem vagyok túl öreg...:D

Gyűjtő vagyok,szóval...

Szemceruzákból vannak vastagok,vékonyak,vízállóak,csillogóak,simák...nem írom le melyik milyen,mire végigolvassátok,meg fogjátok érteni..XD

Szemcerka:

Kék,Sárga,Fekete,Arany,Zöld,Fehér,Ezüst,Színjátszó (ez fehér-lila) Türkiz,Lila,Rózsaszín,de van még UV zöld,neonzöld.

Szemhéjfestékek:

Zöld,Kék,Sárga,Fehér,Lila,Ciklámen,Pink,Bordó,Piros,Fehér,Fekete,Szürke,Lilás-szürke,Türkiz,Narancssárga,Rózsaszín,Barna...Ezekből több árnyalat,mert majd szépen lehet őket variálni,alakítani.

Ezenkívül van 3 ilyen..hogy is mondjam..sminkgyűjteményem,vagyis tudjátok,amikor egy ilyen táblán van sok smink:D Az egyikben 120 szín,a másikban 50 és a 3.ban is 50 (utolsóban csillogósak)

Szemtus: Ezüst,Arany (mindkettőből van matt és csillogós)de van még kék,lila,citromsárga,piros.

Szempilla spirál:

Fekete(vízálló)

Fekete (dúsító)(legalábbis látszatra...xD)

Fekete (hosszabbító)(úgyszint..xD)

Fekete (nah ez jó kérdés milyen,de felkenem,olyan lesz tőle mindenkinek a pillája mint a beton..alig lehet behajlítanixD)

Fekete (egyszerű olcsó bolti..XD)

Zöld,Kék,Barna(vízálló),Lila

Átlátszó csillámporos

Arany,Ezüst

Átlátszó

Szemöldök zselé.Átlátszó,Barnás szinezésű,Színjátszó csillogós (bár én nem vagyok a szemöldök zselé híve,t*kony hatása van ránézésre szerintem.XD)

Alapozók:

9 db.(krém) Nem 1 márka,de ki lehet őket rakni árnyalati sorrendben:D

és 4 db por.Sötét-világos

Rúzsok:

Színváltó (Felkened élénkpiros,viszont ha elsimítod,vagy bőrrel érintkezik,csók stb vagy te adsz másnak puszit,átvált kékre..mint1 ufo nah mind1XD)

Piros (világostól sötétig)

Rózsaszín (világostól sötétig)

Fekete

Kontúr: Fekete-Piros

Arany-ezüst (álltalában mindenféle sminkemből van arany-ezüst,mert nagyon csinos)

Azon kívül van amelyik illatosított,van amiben csillámpor van.Van vízálló,tartós és sima.

Szájfény:

Krémhatásúak: Rózsaszín,Fehér,Szürke

Zselések:Sima,Sárgás szinezésű,Rózsaszínes szinezésű,Csillámporos átlátszó (ezeket imádom,dinnyés illatúakXD)

Piros (meggyes)

Rózsaszínes-pirosas,vegyesgyümis..ez csillámporos

Hát szerintem ez is sminkhez tartozik,felthetető-levehető piercingek,csillag,virág,ilyen gömb..XD,könnycsepp

Alapozó...világos,csupa csillámpor:D

Testzselék - arany,ezüst,színjátszó

Van még csillogós hintőporom,ezüst állítólag,bár fehérnek látom inkább.

Hajlakkok:

Zöld,Sárga,Pink,Piros [Ezüst-arany] és csillámporos átlátszó.

Körömlakk...ezzel kezdtem sminkgyűjtésemet 4 éve xdd

most van 137 db.

Fehér-Fekete

Ezüst-Arany

Kék,Piros,Sárga,Barna,Zöld,Narancssárga,Világoskék,Világoszöld,UV zöld,Metál alapszínek,Átlátszó,Átlátszó színesítettek-kék-rózsaszín,Rózsaszín,Rózsakvarc,Piros,Bordó,Türkiz,Lila,Citromsárgás Arany

Csillogósak:

Csillámporos körömlakk átlátszó..vagyis citromsárga szinezéssel

Csillámporos körömlakk átlátszó..narancssárga színezéssel

Csillámporos körömlakk..átlátszó,a csillámporok benne vagy színesek,vagy ezüstök.

Csillámporos átlátszó,ez is narancssárga színezéssel de ebben nagyobbak a csillámporok (1ik kedvencem)

Van 2 ilyen gépem,ezek a fújók vagy mik,ezekkel szép mintákat lehet körömre csinálni:D.

Átlátszó-ezüst csillámporokkal,amik majdnem fehérnek látszanak xd

NAGY CSILLÁMPOROSOKXD:

Kék-Zöld-Sárga-Lila-Rózsaszín-Fehér-Fekete-EZÜST-ARANY

Vannak díszeim..mindenféle,nagyon sok most nem írom le:)

Jelenleg ennyi,de amint jön vmi ünnep/zsebpénz osztás,több leszXD.

Megjegyzés.

Ez mind szép és jó.!DE! én sem sminkelem még magam.Úgyértem néha a dinnyés átlátszó szájfényeket használom,mert nem csak szépek,de legalább nem szárad ki a szám tőle.Sminkből régen volt egy világoszöld szemhéjfestékem,használtam,de rájöttem mivel szinte nem is látszik,minek kenjem magamra XD.Szempillaspirálból átlátszót szoktam.Alapozót nem,hál istennek eddig MÉG nem voltam tele pattanással.:D Hát így ennyi.Körömlakkot rendszerességgel használok.

Néhány megjegyzés-jótanács:

Szemhéjfesték:

Ráér-tek/ünk még festegetni.Szemhéjfesték használatától a szemhéj veszít rugalmasságából,megereszkedik így ráncos lesz.És ilyen fiatalon még minek 2 kg sminket magunkra kenni.Általában a lányok azért sminkelik magukat,hogy a fiúknak tetszenek vagy maguknak.Mikor 1-1 13-14 éves lány kifesti magát úgy,hogy akár még 20 évesnek is kinéz,mit ér el vele?Mit sem sejtő,vagy éppen mindent sejtő idős férfiak figyelmét hívja fel magára,amiből később kellemetlenségek lesznek,esetleg bajok.Bár ha ez a céljuk a csajoknak...Másik,a korukbeli fiúk (a normálisak) rendesen beparáznak az ilyen csajoktól:D.Nem azt mondom,hogy ne sminkeljétek magatokat mert mindenki azt csinál amit akar,de jótanács.. még nem kell NAGYON!Elég valami kis szolíd...és am. meg a szájunk az egyik olyan szervünk,amit ha elfedünk,nem kap oxigént,nem "lélegzik" ilyenkor lesz az,hogy csúnya lesz,kisebesedik,kiszárad.Ajánlom az aloeverás szőlőrúzsokat,ha esetleg nem sminkelitek magatokat ki,és mentek valahova,nyugodtan be lehet kenni vele a szátokat.Főleg szélben és hidegben.Körömfestés...köröm=másik olyan rész ahol szervezetünk "lélegzik".Nem árt 2 festés között 1-2 napot várni.Amint lemossuk a körömlakkot,mossuk le körmeinket vízzel is,hogy a körömlakklemosó se maradjon rajta.Bár már lehet kapni körömerősítő vitaminokkal dúsított lemosókat.Nah és..én spec még nem festem magam,csak bebiztosítottam a jövőmet.XD

Jah és piercing tetkó..jól gondoljátok meg...piercingből vannak ragaszthatóak is...nem elég,hogy van aki érzékeny rá és elfertőződhet,de mivan ha öreg korodra ki szeretnéd venni?Esetleg ha olyan helyen van,heg marad.Tetoválás úgyszint,bár engem nem zavar,de olyan helyre tetessetek,ahol nem bánjátok meg később.Nah ennyit akartam,sziasztok.

2010. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Én vagyok az előző..most pakolhatok vissza..xDDXDblee
2010. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Hol veszed a színváltós cuccokat? :)

És mennyiért kb?

2010. aug. 22. 11:17
 25/33 anonim válasza:
Hát most speciel a rúzst éppen vettem,azt Gödöllőn.Húúú és hogy mennyiért,arra már nem emlékszem pontosan 1500ft körül volt.1 éve vettem.
2010. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

én 14 vagyok de 3 hónapja lettem ennyi, szóval jó szívvel majdnem beleférek a korhatárba ;D

-szempillaspirál: egy otthonra, egy pedig amit cipelek magammal

-2 púder: szintén egy otthoni, meg egy cipelős

-1 krémes alapozó

-1 antibakteriális korrektor

-szemceruzák: 1 fekete, 1 sötérszürke, 1 fehér, 1 ezüst-szürke

-1 barna szemöldökceruza

-1 rúzs

-1 szájfény

-szemhéjfesték: fekete, fehér, szürke, barna

-körömlakk:

főleg franciát szoktam csinálni, de azért van pár színes is

2010. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

tegyetek pénzt félre amikor 30 éves korotokra úgy néztek majd ki mint egy 50 éves...

nem hiszem hogy valaki olyan ráncos lenne, ilyen IDŐS-en...13 éves korotokban remélem átmentek csomó szerelmi ügyen, mert 13 évesen már az élet közepén vagytok tényleg...

és még nem vagyok olyan idős mint te...én csak 15 éves vagyok, és én nem érzem magam olyan öregnek hogy az életem közepén legyek, meg stb...

de ha nektek fontosabb hogy 18 éves korotokra úgy viselkedjetek mint egy igazi felnőtt, akkor ne is számítsatok rá hogy 25 évesen még ugyanolyan szépek lesztek...

és arra lesz is egy kifejezés hogy milyenek lesztek hogy ha 18 éves korotokig annyira kisminkeltétek magatokat hogy mindenki megb.szott titeket...:D

remélem segítettem :)

2011. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
hát kb nekem egy cipősdoboznyi festékem van és 85 db körömlakkom van 12/l
2012. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Én 3ho mulva leszek14 de nekem csak egy szempillaspirálom és egy szájfényem van
2013. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
3 körömlakk, egy púder és egy szájfény, az is átlátszó. Mindk ennyi minden 1 13 éves lánynak? Ráértek még 3-5 év múlva is!!!
2014. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!