Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves lányok! Mennyi körömla...

13 éves lányok! Mennyi körömlakkotok/sminkcuccotok van? :D 13/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:49
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Te szegény... :( Az tök rossz lehet, ha ilyen a bőröd...és tényleg nem kéne leszólni. -.-
2010. jún. 1. 17:28
 12/33 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen volt két körömlakkom, egy szempillaspirálom és gy szájfényem. De ezek szerint én már kiöregedtem :(
2010. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Bakker...minek ennyi sz.ar??:D Nekem egy tus,egy szemcerka,szempillaspirál meg egy fekete körömlakk és ennyi...Pedig én is 13 vagyok(14 leszek),mégsincs szükségem ennyi hülyeségre:D
2010. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Egy fekete szemcerka,Labello ajakápoló,átlátszó erősítős fedőlakk,és egy 3 színű korrektor:)

De nem sminkelek,csak ha különleges alkalom van,és el kell takarni a pattanásokat...

2010. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

6 körömlakk,2 szemcerka(1-et használok+1 van tartaléknak ) ,1 szempillaspirál(átlátszó),szemhéjfestéket nem használok,ha valahova elegánsabban kell menni vagy buliba megyek(osztálybuli,valakinek szülinapi bulija),akkor használok anyuéból. :)


Egyébként annak a válaszolónak,aki írta,h nagyon pattanásos a bőre,ajánlom a Zineryt nevű ecsetelőt.1200 Ft és pár hét alatt tök szép lesz a bőröd(napi 2x kell használni,vény nélkül kapható).Nekem is olyan volt,de én nem használtam alapozót,mert attól csak még pattanásosabb lesz.A Zineryt meg tök szépen rendbe hozta az arcom.

2010. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Azon már túl vagyok, a bőrgyógyász ajánlotta azt az alapozót, amit most használok, már a vényes készítményeknél tartok. Egyszer csak jobb lesz...
2010. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
57%
17 körömlakk, plusz ami anyával közös. 2 szemceruza: barna, fekete. 2 korrektor, 1 alapozó , 1 ajakfény, 1 szőlőzsír, 1 szájfény.
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
57%
Ja kihagytam a testcsillámot, 16 szemhéjcsillám, 1 szemhéjpúder.
2010. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Hehe... ez poén. Én 15 vagyok, van 1 sötétlila körömlakkom és egy Labellom, de ezeket sosem használom. Ezen kívül nincs semmi. Mi a francnak nektek ennyi szir-sz.ar ? Nem lesztek tőle "felnőttesebbek".
2010. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok :D mindig azeket kérem az ünnepekre meg szülinapra :D az összes rokontól ismerőstől ezeket kapom


körömlakk: 24 + a családom nőtagjainak is van azokat is használom xD

szemceruza/tus: 25

szemfesték: 1db 48 színű paletta, 1db 8 színű paletta, 3db 2 színű szemhélypúder, 1 db 6 színű paletta, 1 db sima fekete szemfesték, 1 darab rózsaszín

szempillaspirál: 8 db asszem az összes fekete

rúzs/szájfény (csak világos színek vannak): 16 + 1 fekete szájfény az eclipse kollekcióból :D

parfüm: 6 üveg


ezt mind szülinapra meg ünnepekre kaptam ismerősöktől rokonoktól :D

szüleim nem szeretik mondjuk h 2 polcon férnek csak el xD

2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!