Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik testrészeken epiláljak?

Melyik testrészeken epiláljak?

Figyelt kérdés
A lábnak csak a térd alatti részéig kell vagy fölötte is,ugyanígy a karnál?Intim,hónaljt lehet epilálni?Érdemesebb ezt mint a borotvát?
2010. máj. 30. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Én csak térd alatt elpillálok, máshol borotva. Egyszer leepilláltam a honaljamat, de nagyon fájt, és vérzett nagyon..
2010. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én mindent epilálok,kivéve a bikinit.hónaljat is néha gyanta,de általában ott is epilálok.csak az első 10 fáj kb. utána már meg se érzed. =)

sztem érdemesebb..gyengül a szőr a borotvától meg ponthogy erősödik,viszont nem fáj.tehát mindennek megvannak az előnyei,de a hátrányai is. :)

2010. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a hónajamat és a fanszörzetemet epilálom és a lábamat borotválom. oka: ha erősebb szőrt borotválok (mint pl hónaj) akkor nekem mindig kipattog, benő csúnya lesz. amúgy 2-3 alkalom után már nem is fájt az ep. :D a lábamat meg azért nem epilálom mert nagyon sokáig tart és őszintén szólva nem sok türelemem van hozzá... nyaralás előtt esetleg kozmetikusnál gyantáztatom a lábam, hogy ne ott kelljen sz*rkodni vele:) amúgy a kezemet nekem nem kell szzőrtelenítenem mert alig szőrös és még az is szőke. a combomat meg csak rövidgatyós, bikinis időben szoktam :D

16/L

2010. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet mindenhol borotválni, egyénfüggő, hogy mennyire bírod a fájdalmat. De először fáj csak, egy idő után meg lehet szokni, csak hát sokáig tart.

Hónaljamat epilálom, ha sietek, és nincs időm, akkor borotva. Lábam borotválom, mert iszonyú sokáig tartana epilátorral, bikinivonalam epilálom, a többit "ott lent" pedig borotválom. A kezemet epilálom:)


16L

2010. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
homlokodon,körmödön
2010. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!