Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor hogy müködik, mint a...

Epilátor hogy müködik, mint a borotva vagy kitépkedi a szört? És milyen testrészeken lehet használni? Mennyi idő után nő vissza a ször?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Epilátoron kis vas csipeszek vannak és mindin egyes szőrszálat a tövénél fogva kitép, ami nagyon fááááááj!!! Nekem is van epilátorom de nem használom, bár a szőr 1x használat után csak 2 hét mulva nő visza mégsem használom, mivel a szemöldökcsipesznél is jobban fáj.. bár azt mondják hogy 1 idő után meg lehet szokni,, mondjuk mivel én nem használtam irritácio ellen krémet epilálás után az egész lábomon begyulladtak a szőrtüszők..tehát megszivtam..
2010. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tövestül tépi ki a szőrt,és igaz, hogy az első 2-3 alkalom kellemetlen , de lehet venni hozzá jégakkut, ami viszonylag enyhíti a fájdalmat, de az is igaz, hogy meg lehet szokni. Én epilátort használok, és szinte nem is érzem.

Használhatod, lábon, hónaljon, megpróbálhatod karon és hason is de szerintem az tényleg fáj. ha epilálsz, akkor érdemesebb nem megvárnod, hogy teljesen visszanőjjön a szőr, mert ha hónaljon úgy epilálsz az fáj. Szóval hónaljon akár borotvát is használhatsz, de én az epilátorra szavaznék. Kb. 2 hét mire visszanő. ja és nem is erősíti a szőrt, nem úgy mint a borotva.

2010. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, milyen márkájú epilátort használsz?
2010. márc. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!