Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan epiláljak h jó legyen...

Hogyan epiláljak h jó legyen és ne törjön bele a szőrszál a bőrömbe?

Figyelt kérdés

Eddig borotvával szörtelenítettem,de erőt vettem magamon és vettem egy epilátort(philips satinell).Jó is meg már nem is fáj annyira,de mivel elég erősek a szőrszálak van h beletörik a börbe és így nem lesz a lábam meg a karom olyan szép sima mint ahogy én azt szeretném.Mit csinálok rosszul?Ugy tartom,ah le van írva...szal nem tudom.Meg szeretném ott lenn is így epilálni de azért nem fogok szenvedni h utána ugyan olyan tüsis legyen.A fájdalom ellen lehet használni lidokain sprét szerintetek?Használta már valaki?

A válaszokat elöre is köszi!


2008. aug. 7. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én is epilálom, itt is ott is, nekem is van úgy hogy félbe töri, de akkor addig kell próbálkozni, amig ki nem húzza a másik felét, mert elvileg az lenne a feladata. én is több órát elmaszatolok vele, amig teljesen sima nem lesz. esetleg megpróbálhatod azt is, hogyha nagyon kicsi szálak maradnak, akkor átmész az egészen egy borotvával, nekem ez is bevált, amit leborotvált, az is csak pár nap múlva volt érezhető.én lidokain sprayt még sose használtam, hanem inkább kis részletekben csináltam, amíg erőm bírta, utána pihentem egy picit. De sokan iszank előtte egy kis alkoholt:D. az ellazít.
2008. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen epilátorom van és megnyugtatlak, ez mindegyiknél normális :) Ahogy az előző válaszoló írta: addig kell próbálkozni amíg ki nem szedi a másik felét,vagy ha csak pár szál maradt és nem tudja kiszedni akkor meg marad a csipesz :)
2008. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy ami beletört azt utána több irényból próbálom lezsedni és kicsit erősebben rányomom. Így mindig kijönnek. De csak akkor kezdd el kiszedni őket, ha már körülötte sima, mert, ha ferdén tartod, akkor a hosszú szálakat is eltöri. Ha meg már csak 1-2 beéetört van ott, azt meg simán kihúzza.
2008. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak pár szál marad,meg ezeket nem lehet ugy kiszedni ha jobban rányomom,még csipesszel sem mert annyira kiscsi,de érezni meg lehet.Szal benne van a bőrömben meg lehet látni a fekete pöttyöt(ha közelről nézem) csak éppen h kivan a szál teteje.NEm tom h mennyirew tudtam érthetően fogalmazni...de a válaszokat köszönöm szépen:D
2008. aug. 7. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem, ismerem a helyzetet :) Addig bizony várni kell amíg picit jobban megnő ;)
2008. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy szőrbenövés, nekem is tele van vele a lábam...brutális ragítozással fürdőpamacsos fájdalmas dörzsöléssel, és szőrtelenítőkrémmel tüntetem el...
2008. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

csináld ugy hoyg kapcosld a legkisebb fokozatra és nagyon lassan haladj lentről felfelé igy nem fog letörni

2009. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!