Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik epilálják magukat...

Lányok, akik epilálják magukat intim helyen. Hogy bírjátok? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem epilátort, és szeretném "ott" is használni... Csak a bikini vonalat próbáltam, de nagyon fájt és nem is tudtam renesen leszedni. Tudtok adni pár tanácsot?

Csak az első pár alkalom lesz nagyon rossz, utána elviselhetőbb?


2010. jún. 22. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

CSAK rövid szőrön csináld. a hosszú szőrt csak feleselegesen rángatja, van amelyik ki sem szedi. minél rövidebb a szőr annál kedvésbé fáj. szóval először borotváld le, és kb 3 nap múlva próbáld meg.

én a kedetekben mindig úgy csináltam, hogy amikor emgvolt egy kis rész tartottam egy kb 20 perces pihenőt. így nemvolt annyira durva.

mindig próbáld kifeszíteni a bőröd, úgy mint gyantánál.

jobb fürdés után csinálni, amikor fel van puhulva a bőröd.

utána kend be neogranormonnal vagy valami nyugtatós testápolóval.


én már kb egy éve így csinálom és már szinte alig fáj. mostmár tudom egybe az egészet, nem is kell megállnom.

remélem tudtam segíteni, sok sikert hozzá :)

16/L

2010. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom így:)
2010. jún. 22. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóról-szóra egyetértek az első hozzászólóval, én is így szoktam.

Így már én is kibírom, pedig eleinte kb 2-3 szál után meg kellett állnom, annyira fájt.

Borotváld le aztán amikor elkezd kinőni akkor epiláld.

2010. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem tudtam először epilátorral leszedni, nagyon fájt, vérzett is. Aztán találtam egy jo kozmetikust, aki rábeszélt az intimgyantára. Elmentem és nem fájt annyira mint epilátorral. 3-4 alkalom után már az egészet epilálom, mert vékony lett a szőr. Sok sikert neked.
2010. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!