Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "emós"?

Mit jelent az, hogy "emós"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 15:44
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Naaa, nehogy összevesszetek már :))

Szóval: használnám a keresőt, de nem tudom, hogy kell :(( Ez az egyik.

A másik: azt tudtam, hogy néznek ki ezek a srácok, csak nem értettem, mi van az egész mögött. Nekem picit ijesztőek...

Köszi a válaszokat!!

2008. okt. 21. 17:51
 12/39 anonim ***** válasza:
92%

Mi az hogy a rockereknek nincs háttere??? Már bocs de rockerek már nagyon régóta vannak és lesznek is.Ez szemben az emo....Most találták ki valami nagyokosok és felkapta a média.De abban biztos vagyok hogy 10 év múlva már azt se fogják tudni az emberek hogy mi az az emo, de rockerek még mindig lesznek.Amerikában már leáldozóban van az emo, itt meg most éli fénykorát.

De most gondolja csak bele, pl hány rock bandát tudsz felsorolni??Rengeteg van ezer meg ezer.És hány emo???Alig tudok összeszedni párat, max 10.És a rock stílust, a ruhák a kiegészítők , azokat sem ma dobták piacra.Kockás rózsaszín-fekete cuccokat meg csak pár hónapja lehet kapni.És méghogy ti emok rendelkeztek a legnagyobb háttérrel??!!!

Amúgy tudom hogy nem ez volt a kérdés, de ezt nem hagyhattam szó nélkül.SRY

2008. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%

Elöző válaszoló vagyok.

És még valami pl ha a nagymamámnak azt mondom h rocker tudja kikről van szó, de hogy emo azt nem. És még ott vannak a már több évtizedes rock fesztiválok is.

2008. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
2%

3.válaszoló vagyok,tudod..Egyszer elkezdődött a rock is..A rock is volt 1-2 éves;)

De honnan veszed h az emo nem lesz 10 év múlva seholsem?

Tudod..Vannak olyanok is,akik nem divatként tekintenek az emora.És 10év múlva is lesznek ilyenek.És sajnos még a nagymamámék is tudják mi az az emo..Mert mindenhol ezt sugározza a média..Nem lehet nem tudni róla..Midenkinek van az emoról egy kép!Ami vagy helyes,vagy sem.De MINDENKI tud róla vmit.Na és a rockereknek mégis mi a hátterük?A tü-tü-tü-tü zene?xD

A szöveg mögött egy nagy üres semmi van.....

2008. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%
2ik vállaszoló. Amúgy az egyik vállasz adonak igaza volt h nem imo hanem emo mert emotionalból jól egyszóval érzelmek és lerövidítve lett az emo...de ha nem csalodom pár hónapja van ilyen h emo ? vagy max 1 éve ? de amilyen hirtelen bejött ez a stílus szerintem olyan hamar el is tűnik :P na meg ja rockerek lesznek mindig meg punkerek :)
2008. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
12%

punkerek?

Am kíváncsi lennék,ki is miért szavazott le 0%-ra

Drágáim,szart sem értek!Egy emo csak tudja h mit jelent a stílus,amiben immár 5. éve él.Nemde?Pfffffffff

2008. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
Szomorúan tapasztalva,ez egy divat!
2008. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%

Najó tisztázzuk. Az emonak is van háttere, de nem az amit ez a sok kis csíra kitalált. Egy emo se tudja milyen stílust követ. Egyáltalán nem az érzelmesebbségről van szó, mint ahogy ezek a 'nem porszemek' mondogatják..

A mai emo egyenlő a szánalmasságal, ratyisággal.

Az egész mai emo dolog egy VICC.

És igaza van annak az emonak. Nem porszemek vagytok, hanem SZÁNALMAS porszemek.

2008. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%
Jaaaa, és majdnem elfeljtettem. Mi az, hogy a rock zenék szövegei mögött nincs semmi? Könyörgöm.. aki nem rocker az is tudja mekkora kultusza van, és az emonak.. hát annak lószarja sincs csak szánalmas követi. Továbbá, mi az, hogy a "fekete cuccal menők"? Az csak egy plusz dolog, nem ettől lesz rocker a rocker. És az emok a szánalmas rózsaszín halálfejes ízléstelen szarjaikba "menők"?
2008. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%

valaki mondott egy értelmeset miszerint emo-nak kell ejteni. angolt tanulsz? megbuktál?

imóósönöööl gyermekem.

2008. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!