Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "emós"?

Mit jelent az, hogy "emós"?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 15:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
2008. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
62%
Hello ...mit jelent az , h emos? tudod vanak a zenei stílusok : rock , punk , rap , hip-hop stb . Az emo is egy zenei stílus de azok az embereket nevezik emosoknak akik vágják a vénájukat meg mindig busulnak valamiért meg ilyen érzelmek emo = emotional . Szoval érzelmek vagy akiknek a hajuk egy része a szemükbe log kockás cuccokba jár. Remélem tudtam segíteni :)
2008. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
39%

2.válaszolónak..Kicsit sem azt jelenti amit leírtál..

Az emo=érzelmesebb mint az átlag..Nem csak a zenén alapszik,hanem az érzelmeken..Ez az egész az érzelem.A zene már csak segít megnyugtatni,illetve az emo zene rádöbbent h másnak is vannak problémái,sőt lehet h nehezebb is mint a tiéd.az emo-t(imó-nak kell ejteni)


Az emós már megint mást jelent:Konrétan az a szó h emós,értelmetlen,és nem jelent semmit sem!Mivel én úgy tudom h a rocker zenét hallgató embereket sem rockereseknek,hanem rockereknek hívjuk.Illetve a punk-okat sem punkosoknak.Így az emokat sem emósoknak,hanem emoknak..Meg röhely h az angol szó magyar ragot kap-.-

De ha úgy nézzük az emósok azok teljesen egyet jelentenek a pooserekkel..Szal ott már az öltözködésen van a hagsúly,és csak azért """"emok""""",mert most ősszel divat a kockás cuccok,de emögött érzelem semmi!Nyawalygós plázap.csák!!;)

És akik igazi emok,azok tudják,h nem vagdossuk az erünket!Akik vagdossák azok a depisek.Egészen más!És az ilyeneket sem elítélni kéne,hanem segíteni nekik! !!!ÉS LEÍRNÁM MÉGEGYSZER.MI IGAZI EMOK NEM VAGDOSSUK MAGUNKAT!!!Ezt a vagdosás témát a pooserek(h kik ezek lásf felyebb!)kapcsolták össze az emoval:@ (N)

És ezt túrbózza fel a tv,rádió,internet,újság..Mivel más különlegesség nincs az emoban,ezt vitte tovább a média.-.- :@

Ez miatt van az a sok anti..A rockereket,punkokat miért nem túrbózza a média?-.-

Mert ők okosabbak voltak,mint mi emok.Ők szép szóval,netalántán testi sérelmezésekkel is,de akik csak azért hallgatták a rockot,mert az a divat,és fogalmuk sem volt h mi van emögött "letaposták"

Ha ezeket a lépéseket miis meg tettük volna,most nem lenne ez a sok anti..Ennyi az emo..

2008. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
41%
bocsi,a rock zenét hallgató,nem rocker zenét..xD
2008. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
3. és 4. válaszoló vagyok.Hozzáteszem még, h mi nem azért tűnünk ki a tömegből,mert ettől érezzük magunkat nagynak,hanem mert mi nem szeretnénk egy sivatagban apró homokszemek lenni..;)
2008. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
magyarul feltűnési viszketegségben szenvedtek? :)))))
2008. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
36%
valami olyasmi,mert attól hogy valaki érzelmes,nem öltözködik máshogy,csak feketébe...vagy aki nem emo,az már nem is lehet olyan érzelmes?
2008. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
56%
a feljebb az feljebb, nem pedig felyebb ;) Amúgy meg: szerintem hülyeség az egész,mert se tradicója se semmi. A gothic, a punk, a rock, a hip-hop stb az igen,annak van háttere! Ennek? ennek semmi..
2008. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
63%

uristen,meghogy imonak kell ejteni.

NEM imo-nakl ejtik,hanem emo-nak errol ennyit.es azert mert az emok tobbsege vagdossa az ereit,attol nem az osszes csinalja azt,szoval kivetelek es rendes,kedves normalis emo-k vannak

ja es az emos olyan mintha azt mondanad,hogy rockeros,rap-es,szoval emos sincs csak EMO

2008. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
16%

Nem,nem szenvedünk feltűnési viszketegségben:))))))

De tudod itt a kérdésre kéne válaszolni:)))

Am h ne lenne háttere?Mi rendelkezünk az egyik legnagyobbal;)

Meer a rockereknek milyen a hátterük?A fekete?Avval most kib.szottul menők!;)

am 3.válaszoló voltam

2008. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!