Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet Emos a hajam?

Hogy lehet Emos a hajam?

Figyelt kérdés

1 linkeljetek képet !!

2 hogy készithetem el a hajat?

3 Mi a véleményetek ezeről a csajokról ? megéri váltani stilust?


2011. márc. 26. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

1,

[link]


2,

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+make+emo+..


3, nem,és szerencsére egyre inkább megy ki a divatból :)


15/L

2011. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem divat már, sőt, kb. mindenki ilyet lenéznek, akinek köze van hozzá. szerintem hagyd! sokkal jobb egy lány, ha úgy van sminkelve hgy nem látszik, ha természetes a haja, és nem tetőtől talpig feketében van.
2011. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már nem divat, sőt nagyon gáz... szerintem inkább ne légy emo
2011. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

AZ ÉG SZERELMÉRE KÖNYÖRGÖK, AZ EMO NEM EGY STÍLUS!!!!!!!

am fogsz egy tupírfésüt, fogod tincsenként a hajad, és elkezded feltupírozni, közben hajlakolsz, azt annyi :) alapból baromi egyszerű. De ha lehet ne pózerkedj, mert van elég pózer már ígyis -.-"

2011. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pánczél ***** válasza:

1. Fésüld meg a hajad, féloldlasan válaszd el!



2. Kicsi vizet tegyél a hajadra



3., Hajvasalóval vasald ki a hajad ( a hullámos hajúaknak ajállom a kerámia lapos hajvasalót)



4., Fésüld meg még egyszer, de ne kefével hanem vékony fésűvel



5., Fésüld a fufrudat vagy a hajadat féloldalasan a szemedbe (de ne úgy hogy megvakuljál) xD



6., Hátul a rövid tincseket zselézd, vagy Waxold fel.( ha azt akarod hogy tartós legyen ajállott a hajlakk is.



ez olyan 10-15 perc alatt készenvan de ha nagyon belejöttél már akkor 5 perc és kész is vagy :D

2011. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!