Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok tényleg...

Lányok! Nálatok tényleg ennyire számít hogy valaki ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés

171 centi vagyok, 70 kiló. Szerintem sovány sem vagyok de kövér sem. Jól érzem magam. Rendszeresen sportolok, versenyszerűen úszom.

Valamelyik nap anyum megjegyezte, hogy felszedhetnék még pár kilót és izmosodhatnék még. Nővérem is egyetértett vele. Ma pedig az egyik lány ismerősöm is megkérdezte hogy te elkezdtél járni gyúrni? Mondom dehogy. Erre a válasz, pedig egy kis konditerem nem árt.

Én komolyan nem értem... Szerintem azért nem vagyok egy ropi, és az úszás miatt azért izom is van rajtam rendesen, csak "sportoló" izom és nem gyúrós izom.

Ez ennyire számítana? Érdekes...


25 éves srác voltam


Itt egy kép:

[link]


2010. máj. 26. 00:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes a tested... Örülnék ha lenne rajtam is ennyi izom, sztem bőven elég. Sajnos én sovány vagyok ezért járok gyúrni.. Most 60 kiló és 183 cm vagyok. Amin 70 kg környékét elérem azon nyomban abbahagyom és csak izom-súly megtartó edzéseket csinálok csak... Amúgy szerintem elég erős a csontozatod, mert tényleg nagy darabnak nem vagy mondható. Sajnos nekem meg iszonyat gyenge, ezért is csak 60-at nyom a mérleg... A Te tested semmilyen tömegnövelést nem kellene végrehajtani, max a szálkásítani... Az meg nem muszáj, mert mondtad te nem gyúros izmokat növesztesz... Jó ez így, csak mindenki beleakar kötni mindenbe... Engem is állandóan csesztetnek ilyen meg olyan ropi vagy, le kell sz@rni...


17/F

2010. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be kigyúrt pasik(olyan ki vagyok,mi vagyok),Fúj..Bocsi aki ilyen,de ez van.

Nem szeretem az ilyen pasikat,jó de azért vézna se legyen.

Ne törődj másokkal,mit mondanak.Ha így jól érzed magad,akkor ne legyél olyan amilyen mások elvárnák tőled!

Ha változtatni akarsz,akkor hajrá!Te tudod.van kinek ez jön be,van akinek az.

22/L

2010. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok a kigyurt pasasoktól, de gondolom a 15-17éves korosztály legtöbbjének nem egyezik velem a véleménye :D Én nem szeretem, szerintem visszataszító. Az, hogy valaki izmos és kigyúrt, aközött vagy különbség. :D
2010. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

de ha egy izmos és kigyúrt pasi a szívét adja egy nőnek és szereti, tiszteli becsüli, mosolyt csal az arcára

akkor soha nem kell már vékonyka senkinek

mert nem minden gyúrósnak erekkel szőtt a karja(mert szerintem is az csúnya) és nem minden gyúrós buta, üresagyú

akiről fentebb beszéltem, az a tökéletes férfi, akiből nincsen sok.

2010. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha 1 fiúnak keskeny csípője széles vállai izmos háta van és kockák a pociján. az ilyen sráctól hátast dobok HA az arca helyes:9 nekem sok minden számít 1 pasin. a kisugárzás kell hogy megfogjon onnantól kezdve engem már semmi nem érdekel, mindent imádok 1 fiúban:D viszont ha a teste jó de a feje csúnya akkor azt mondom hogy j teste van de nem kezdenék vele(első vélemény mert a belsőt nem ismerem).

Viszont sztem te 1általán nem vagy izmos:) de ez az én véleményem és mondom a lányok véleménye nem a testedtől múlik hanem a kisugárzásodon:)

2010. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
engem a felsőtest nem izgat,inkább a fejét nézem meg..a többi nem számít..amúgy te is izmos vagy,bár én nem tudok különbséget tenni gyúrós,meg sportolós közt,izmos,vagy nem..ennyi..
2010. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!