Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ellenségesebbek...

Lányok! Ti ellenségesebbek vagytok egy nálatok szeb nővel?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalatam,hogy sokak féltékenyek rám,a szemembe kedveskednek,de a hátam mögött csak a hibát keresik,rosszindulatúak.(Sokan mondták,hogy jól nézek ki,jó az alakom)

Persze az igaz barátaim nem,de ha új környezetbe kerülök,rögtön felmérnek,néznek,susognak.

Ezt már a barátom is megjegyezte,hogy engem több nő néz meg mint Őt.

Ez biztos flegmaságnak tünik,de nem azért írom,hisz itt névtelen lehetek.Sosem vagyok nagyképű,segítőkésznek és őszintének tartom magam.Persze sok hibám is van,de nem értem mivel vívom ki az ellenszenvüket.Férfiakkal jól kijövök.

Ti is tapasztaltok hasonlókat?


2011. júl. 21. 21:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kicsit elsiettem:) szebb*
2011. júl. 21. 21:44
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jófej az adott lány, akkor semmikép sem, meg is szoktam dicsérni, ha valaki csinos/szép.

Ami azt illeti viszont szép, de beképzelt/bunkó lánnyal még nem találkoztam, csak olyannal, aki azt hitte, hogy gyönyörű, és közben sokan rajta röhögtünk. Reméljük nálad nem ez a helyzet.

2011. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én nem tartom magam kiemelkedő szépségnek,sokat válltoztatnék magamon ha lehetne,de a visszajelzésekből itélve nem vagyok csúnya.Tudtam,hogy nagyképűnek fogok tűnni,végülis így átolvasva a kérdést,tényleg úgy jön le:)

Sok férfi megnéz az utcán,fütyülnek,udvarolnak(pedig nem öltözködöm ri...osan.)

2011. júl. 21. 21:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hogy ha azt látod, hogy susognak, még nem biztos, hogy rossz indulatúak. Én is megszoktam nézni a szép nőket, és ha nem egyedül vagyok, akkor odasúgom a akivel éppen vagyok, hogy milyen csinos, milyen jól néz ki az a nő. Mindig, pedig nem vonzódom a saját nememhez. Sőt rendszeresen megszólítok nőket, például legutóbb egy wellnessben, megkérdeztem, hogy mitől olyan szép egyenletes barna és mit használ és megdicsértem, hogy mily szép a bőre és milyen szerencsés, hogy nem ég le. stb. Vagy, volt olyan, hogy valakinek nagyon megtetszett a cipője, mivel állandóan a megfelelő cipőt keresem, megkérdeztem, hogy hol vette stb. Vagy volt olyan, hogy az utcán megállítottam egy nőt, mert nagyon tetszett a frizurája ( állandóan problémám van, hogy mit csináltassak a "szalmakazlamból" :) ) és megkérdeztem, hogy hol csináltatta. Legközelebb, már ahhoz a fodrászhoz mentem. :) És nincs bennem irigység. Ha unszimpatikus egy szép nő, akkor nem a szépsége miatt, hanem a személyisége illetve a viselkedése miatt. Nem hiába mondják, hogy a külső nem számít csak a belső. Hidd el, ha jobban megismernek és kedves vagy és őszinte, akkor biztos megfognak kedvelni. De természetesen az is benne van a pakliban, hogy nem fog mindenki kedvelni, hiszen nem szerethet mindenki mindenkit :)
2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen,ismerkedés után rögtön mondják,hogy nem ilyennek képzeltek, unszimpatikus voltam:)

Azért vannak rendesek is,nem álltalánosítok,csak az esetek többsége ilyen...nekem így jön le:)

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 21. 22:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még annyit tennék hozzá,hogy: Egyébként az sokkal jobb, ha valaki kellemeset csalódik. Magamon tapasztaltam, hogy volt, aki elsőre szimpatikus volt és "utolsó" lett a szememben. És volt, olyan, akitől a hideg rázott és nem bírtam, de Őt kedveltem meg a legjobban a végén. Ez a jobb! :)
2011. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
attól függ. ha rendes, kedves (magyarán ha belül is szép) akkor nem! :)
2011. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
(előző) nem tűnsz nagyképűnek :)
2011. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2011. júl. 21. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:
Pont, hogy még barátságosabb vagyok a szép nőkkel. :D Persze csak ha úgy is viselkednek.
2011. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!