Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti ellenségesebbek...

Lányok! Ti ellenségesebbek vagytok egy nálatok szeb nővel?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalatam,hogy sokak féltékenyek rám,a szemembe kedveskednek,de a hátam mögött csak a hibát keresik,rosszindulatúak.(Sokan mondták,hogy jól nézek ki,jó az alakom)

Persze az igaz barátaim nem,de ha új környezetbe kerülök,rögtön felmérnek,néznek,susognak.

Ezt már a barátom is megjegyezte,hogy engem több nő néz meg mint Őt.

Ez biztos flegmaságnak tünik,de nem azért írom,hisz itt névtelen lehetek.Sosem vagyok nagyképű,segítőkésznek és őszintének tartom magam.Persze sok hibám is van,de nem értem mivel vívom ki az ellenszenvüket.Férfiakkal jól kijövök.

Ti is tapasztaltok hasonlókat?


2011. júl. 21. 21:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Akkor én lehet magamból indulok ki.

Én is barátságos vagyok,de azért a kisördög ott bujkál és az irígység is,hogy jobban néz ki.:)

2011. júl. 21. 23:24
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csaj ismerősöm. még csak nem is vagyunk különösen jóban. a személyiségét nagyon bírom, vicces, laza, pasikkal körülvéve. Am nagyon jó csaj, de semmi irigység nincs bennem!

Viszont ha valaki szép, de egy lány-tajparaszt, nem fogom szeretni, és még plusz az egészre hogy el van telve magától mert szép. Szóval ez max annyiban irigység, elismerem, hogy ő szebb nálam és megteheti hogy ,,kicsit" kellemetlen a személyisége, úgy is be fog jönni sok embernek. Főleg a srácoknak persze.. :)

Szóval ebből látszik, szerintem, mint mindig itt is a belső számít.. Nem azért fogok ellenséges lenni, hogy hogy nézel ki, hanem hogy mit adsz hozzá belülről!

2011. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ellenségesebb a szebb nőkkel, ami szép az szép :) pl. múltkor a barátaimmal egy kávézóban voltunk, eltipegett arra egy magas, vékony, szőkehajú csaj, hát mi meg a barátnőimmel megnéztük őt, mondtam a barátnőmnek,hogy milyen jó alakjak van a csajnak, meg milyen jó a cipője. Erre flegmán a pofábavágja: ,,Tetszek, vagy csak lezbi vagy?" hát akkor majdnem dobtam egy hátast, mikor megdícsérem ő meg beszól :D De a végén rajta röhögött mindenki.
2011. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőim gyakorlatilag gyönyörűek, én meg szépen szólva is csak átlagos vagyok...tehát szerintem semmi nincs abban, hogy ki a szebb vagy kevésbe.
2011. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

lányok,ennyit kamuzni...:-)

30/F

2011. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet csak a jellememmel van baj valóban:D

Nembej,fő,hogy ismertség után megáltozik a vélemény pozitív irányba álltalában:)

Köszi!

2011. júl. 22. 18:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Ilyesmit én is tapasztaltam a saját bőrömön. Középiskolában úgymond, én voltam az egyik legcsinosabb lány. Bálkirálynő lettem, imádok most is öltözködni, a küldőmmel foglalkozni. Mindemellett mindig jó tanuló voltam, mégis sok rosszindulatú megjegyzést kapnak, pedig a csinos, nőies öltözködés nem egyenlő a ribancossal. Persze, ez középiskola volt, most már viszonylag más a helyzet főiskolán, de azért a nők már csak nők maradnak. A féltékenység mindenkiben ott bújkál, csak van aki kellően leplezni tudja. Sokszor volt olyan, hogy például a gólyabálon egyik lány sem dícsérte meg a ruhám, csak egymásét. Később kiderült,hogy csak féltékenyek voltak.

Emiatt sajnos az a helyzet, hogy kevés lány barátom van, inkább fiúk. Az egyik oka szerintem, hogy mérnöknek tanulok, szóval itt nem sok a lány. Általános iskolából maradt meg 1-2 barátnőm, akikkel mai napig összejárunk :)

2011. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na, látom jó pár elgépelés megesett, siettem, szóval bocsi :)))

utolsó voltam

2011. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Semmi baj,nem nyelvtanórán vagyunk szerencsére:)

Egyébként én is főként fiúkkal barátkozom.

Köszi,hogy írtál!

2011. júl. 23. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!