Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok tényleg...

Lányok! Nálatok tényleg ennyire számít hogy valaki ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés

171 centi vagyok, 70 kiló. Szerintem sovány sem vagyok de kövér sem. Jól érzem magam. Rendszeresen sportolok, versenyszerűen úszom.

Valamelyik nap anyum megjegyezte, hogy felszedhetnék még pár kilót és izmosodhatnék még. Nővérem is egyetértett vele. Ma pedig az egyik lány ismerősöm is megkérdezte hogy te elkezdtél járni gyúrni? Mondom dehogy. Erre a válasz, pedig egy kis konditerem nem árt.

Én komolyan nem értem... Szerintem azért nem vagyok egy ropi, és az úszás miatt azért izom is van rajtam rendesen, csak "sportoló" izom és nem gyúrós izom.

Ez ennyire számítana? Érdekes...


25 éves srác voltam


Itt egy kép:

[link]


2010. máj. 26. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Annak az ismerősödnek én a helyedben mondtam volna valami frappáns válszt... XD
2010. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nyugi, minden oké a felsőtesteddel. A nőrokonaid biztos túl sok svarcis filmet néznek:) Rengeteg nő van, aki nem foglalkozik vele, hogy a pasi gyúr-e, sőt vannak olyan körök, ahol szinte ciki, mert akkor "izomagy" meg "fittnesszsurmó", mondjuk ez is kicsit szélsőség.. De lényeg, hogy a legtöbb nőnek az számít szerintem, hogy egy pasi ne legyen se túl sovány, se kövér. Ha van rajta még izom is, akkor meg tökjó. A gyúrás meg már megosztja az emberket. Nekem amúgy volt teljesen ropi-pasim is, tök bele voltam esve (na nem azért mert ropi, de nem zavart, mivel bele voltam esve), a mostani pasimnak meg egy kis kerek, szőrös, puha sörhasa van, azt kimondottan szeretem simizni:) Plusz még bejön egy csávó, na ő szerintem gyúr, de nem azért jön be.
2010. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Undorítónak találom a kigyúrt alakokat. Legfeljebb az a természetes, mérsékelten izmos jön be, no meg a persze a kövér sem tetszik...
2010. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
63%
Igen, ha valaki elkezd gyúrni, hamar elkezd természetellenesen kinézni. És akkor olyan lesz, mint egy kidobóember. Általában ez a sztereotípia, hogy a kigyúrt pasik buták, tahók, agresszívek. Nyilván nem ilyen egysíkú a világ, de sokan így látják.
2010. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kigyúrt, csak nagydarab. Vagy gyúrok hogy kinézek valahogy, vagy dagadt vagyok. Akkor melyik a jobb? A meztelencsiga vagy a "kigyúrt"?? Amúgy érzéken, empatikus, fiatal ember vagyok, aki abszolút nem tuskó.
2010. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

A lányok a látványra buknak, amit a média sugall nekik

nem tudnak különbséget tenni egy sportoló izomzata és egy hétvégén discoban szeletelő gyúrós gyerek felfújt bicepsze között.

A te testeddel semmi baj nincs, az úszás nagyon jó sport, egészséges, biztosan hosszabb erőkifejtésre vagy képes, mint egy felfújt, kigyúrt ember, aki két hossz leúszása után kiköpné a tüdejét, de a lányoknak akkor is csak a kockás has és a felfújt izmok jönnek be. Ők már csak ilyen buták. Sőt, nem csak a kigyúrt, hanem a nagy darab férfiak is. Azaz lehet kövérkés is, csak magas legyen és mackós. Ez is egy hülyeség, de ezeket szeretik.

Szerintem gyúrj egy kicsit a látványos izomzatért, jó alapod van hozzá (de az úszást se hagyd abba), vagy keress normális lányokat.

2010. máj. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
62%
Na itt valaki nagyon meg van győződve arról, hogy a lányok mit szeretnek.. Mintha nőből csak egyféle lenne, és csak pasiból lenne sokféle..
2010. máj. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egyaltalan nem jon be, ha valaki agyongyurja magat. en szeretem a vekonyabb, szalkas pasikat. Az se baj, ha nem szalkas, csak vekony.. Viszont kover ne legyen, mert nekem a mackos tipus nem jon be.
2010. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Én nagyon nem bírom a kigyúrt pasikat. Párom most vissza szeretne menni kondizni egy kicsit izmosodni mert nincs megelégedve magával, de én mindig mondom neki hogy ne vigye túlzásba mert nem szeretem ha valaki túl izmos. És azt mondta majd szóljak ha már kezdi elérni azt a határt ami nekem már nem tetszik és abbahagyja :)
2010. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ha egy nőnek volt már kigyúrt pasija, az már soha az életben nem fog akarni másmilyet

sem sörhasút, sem vékonykát, sem szőrös mellkasút, sem puha karút

egy nő szereti ha a pasi mellett biztonságban tudhatja magát, mégha pl csak egy alvás erejéig is, amíg egy erős kéz átöleli :)

akik eddig nem jártak gyúróssal, azok bevállalnak még sokfélét

2010. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!