Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Járnál olyannal aki büdös?

Járnál olyannal aki büdös?

Figyelt kérdés

Na szóval.Van egy fiú,aki nagyon tetszik,én is neki.Mostanában elég sokat van a közelemben,és sokszor átölel.Ez jó is lenne,csak az a baj,hogy büdös :S Na jó,nem annyira,de egy kicsit.Akkor szerintetek járjak vele?

/NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!/


2010. máj. 14. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pfujjj.

Hagyd a pi.csábaa!! Jesszus..

Elkapott a hányinger..már bocs.

Te jóó ég..nekem nem lenne hozzá undorom.és remélem neked sincs.

Öregem........

2010. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

basszus milyen itt pár ember...

attól, hogy izzadság szaga van, még nem biztos, hogy igénytelen..

elárulnám, hogy énis naponta fürdök, van, hogy kétszer, minden nap váltok ruhát, és izzadásgátlót is használok, mégis leizzadok és büdös vagyok :S

nem tehetek róla, egyszerűen ilyen alkat vagyok, bármit teszek, van hogy napközben többször is bekenem magam, mégsem használ..éppen ezért "szenvedés" nekem a meleg idő/nyár.

lehet, hogy ez a fiú is ilyen helyzetben van. szerintem nem kéne mindjárt leírni, meg kikiálltani igénytelennek, ha tetszik, meg minden, akkor ez ne álljon közétek, gondolj arra, ha lehűl az idő nem lesz semmi gond :)

2010. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

hát..de neki télen is testszaga van :S

Köszönöm azért

2010. jún. 13. 06:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Na! látjátok?

Neki télen is ilyen testszaga van.

Szóval..xD

Én a 23.17es válaszoló vagyok amúgy =)

De még mindig azt gondolom amit tnap írtam.

Biztos igénytelen a srác,hogyha télen is büdös :S

Meg ha vki pl nyáron büdös télen nem,ahogy az utánam válaszoló írta,

Akkor nyáron kerüld télen meg járjál vele.

Van egy haverom..

Régebben elkezdte: neki nem kell nyárra kapcsolat.+blabla.

Anyáss mondom=)

Biztos büdik voltak a lányok.xD

2010. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem vagyok izzadós típus, és tisztálkodom is rendszeresen, de van olyan ismerősöm, aki alapból büdös.

Biztosan fürdik minden este, az is lehet, hogy reggelente, de az iskolában má reggel 8-kor kib@szott büdös szaga van.

Szóval némely embereknek van egy testszaga alapállapotban, ami nagyon kellemetlen, és nem ők tehetnek róla elsősorban.

2010. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!