Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyenkor? Jogos...

Mit tehetnék ilyenkor? Jogos a felháborodásom, reklamálhatok? Milyen munka ez?

Figyelt kérdés

Tegnap késő délután voltam fodrásznál, daueroltattam a hajam.

Amikor bejelentkeztem megkérdeztem a férfi fodrászt, hogy egyáltalán meg tudja-e csinálni, mert unom hogy egyenes, erre mondta hogy "persze miért ne csinálná meg? semmi akadálya"

Nagyon örültem, hogy végre talán találtam 1 normális hozzá értő fodrászt, és szép lesz a hajam.

Tegnap tehát "megcsinálta", kérdezte hogy milyen a hajam? mondom: egyenes, mint látod...és hát szeretnék bele tartós loknikat mert mást nemtudok csinálni vele.

Rárakta vizesen a csavarókat, a dauervizet, komoly 20 percre, aztán mosta a hajam kb 30percig és amikor megtörölte akkor egyenes volt vizesen.

Nem mondta hogy nem lesz jó, kent rá 1 tonna zselét és diffúzerrel megszárította...

De mindezek előtt kijelentette, hogy a hajamat nem fogja meg a dauer, az lehetetlen.

De mégis belém beszélte hogy ez jó meg szép lesz.

Kifizettem neki frufruvágással együtt 10.000.- forintot. És csupa zsiros kinézetű volt a hajam, de göndör meg loknis nem volt csak hullámos.

Ma estére majdnem mindet kidobta már, alig van benne valami.

Azt mondta hogy ahhoz hogy hullámos legyen rakjak rá jó sok zselét.

Én ugy tudtam, hogy a dauerolt hajat nemkell zselézni hogy loknis legyen.

Magyarul semmi dauer a hajamba, pedig tegnap voltam nála, csupa zselé az egész, a pénzt meg elrakta.

Akkor mondja azt, hogy nem csinálja meg, mert nem tudja


2010. máj. 7. 21:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ott a helyszínen olyan gyorsan elrakta a pénzt hogy csak na. Nem tudtam hogy milyen lesz mára a fejem, naivan elhittem a zselés sztoriját.

Igen ide tettem fel. :S

A szépség kategóriába kellett volna, de ott nem válaszolnak, és tanácsot akartam kérni, amugy meg fontos, mert itthon családi gáz van a pénz miatt, hogy ennyit ilyen sz*rért.

2010. máj. 7. 22:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem várnék fizetést az elrontott munkámért.
2010. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
a csávónak meg volt önbizalma meg zsebláza:@:S
2010. máj. 7. 22:25
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Hát én biztos visszamennék 10 ezerért, garanciába ugyan próbálja már meg helyrehozni.. Ámbár az se jó, mert a dauervíz meg roncsolja a hajat, nem is lehet ilyen gyorsan újra próbálkozni...


Jajj, de cserélnék Veled!!! Nekem hullámos, loknis hajam van, ráadásul sok mint a fene, én meg vasalom.. :( De most az egyenes haj a "trendi", nem??? :))

2010. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nemtudom hogy az egyenes trendi-e de én ugy hallottam hogy most újra a loknis a divat, nemtudom passz:)

Az enyém nyíl egyenes, ha vasalnám az se látszana meg rajta, még a vége sem göndörödik fel:S utálom, olyan mint a szög.:(

2010. máj. 7. 22:35
 16/17 anonim válasza:
48%

Nekem is egyenes hajam van, ráadásul vastag is.Én annó 50 percig ültem dauer vizes csavarókkal, de csak 2 flakon hajspré segítségével és merev nyakkal voltam képes kibírni a szalagavatómat.Szólt a fodrász, hogy még így sem garantálja a tartós sikert.Már aznap este nem volt benne semmi.Szóval tudom milyen érzés, hogy nem tudsz kezdeni vele semmit.Tupírozd fel, csavard be éjszakára, de ne sűrven, mert nagyon tönkre teszi a hajat a sok csavarás.

Menj vissza ehhez az alakhoz minél előbb, ha más nem mondd neki, hogy lejárató kampányba kezdessz.Hátha...

Amúgy hol jártál így?Hogy más ne menjen hozzá! :)))

2010. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szent isten, menny vissza és kérd szépen vissza a pénzt, a dauerolt hajat NEM SZABD zselézni, se semmiféle anyagot kenni rá, balzsam, sampon, hajhab, ez a maximum! Menny szépen vissza és mond meg neki a magadét, ráadásul, ahol 10.e egy dauer oda nemis érdemes menni, én 3 ezerért kifogástalan duerokat csináltam eddig, 2 volt amit elrontottam, mert nem mondta el egyik nő sem hogy festett a haja, de azokért nemis kértem pénzt, hanem inkább megmondtam nekik hogy jöjjenek 1 hónap múlva vissza ésmegcsinálom teljesen ingyen nekik, és vissza is jöttek, majd boldogan távoztak, hát én nem magyarországon dolgozok, de ha Ajka város közelében laksz, akkor tudok adni 1 jó fodrászt, aki viszont tényleg zseniális, ha nem felejtem el megadom a címét majd holnap vagy jövőhét vasárnap mert nyaralni leszek, de 1 hónapig most ne nyúlj a hajadhoz, csak mosd balzsamozd, habozd, és ne szárítsd már azzal végleg tönrke teszed, főleg ne vasald
2010. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!