Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zoommodels- törökországi...

Zoommodels- törökországi munka - elfogadjam?

Figyelt kérdés

A mai nap kaptam a zoommodels-től egy levelet, melyben megkérdezik érdekel-e egy 1 hónapos modellmunka Törökországban. Egy modelleket tömörítő oldalon keresztül értek el engem, ahová 1 portfólióképet töltöttem fel, és a bemutatkozásban leírtam, hogy még csak hajmodell voltam, kifutón még nincs sok tapasztalatom.

Szerintetek hogyan lehet felismerni, ha ez egy kamumunka?

Részleteket nem nagyon akarnak írni, annyi választ kaptam, hogy 2 hét múlva lesz a kiutazás. Az ügynökség egyik booker-e keresett fel, aki maga is modell.


2010. szept. 21. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vállalnám be, túl kevés az infó.
2010. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát rizikós,ha már részleteket se írnak.
2010. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom...írhattak volna még infokat...óvatos legyél, én azt mondom...

esetleg egy szakembert, ügyvédet vagy aki ilyenekkel foglalkozik megkérdezhetnél, megmutizhatnád neki a levelet...:)

vagy utánanézni a cégnek, hogy létezik-e, vannak-e másoknak véleményük róla...fórumokban megkeresni:)

gondolj arra is, hogy megérné-e neked az az 1 hó, ha kamu lenne a dolog...vagy inkább egy tuti biztos cégnél, itthon kaphatsz állást...:)

persze nem lebeszélni akarlak, csak gondold át, kérd ki ebben jártas emberek véleményét...:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A cégnek utánanéztem és persze létezik.

De nagyon sok modellügynökség van - tapasztalatból mondom - amelyik csak úgy van, próbálja lehúzni az embereket, de munkát nem ad, válogatásokra nem küld el, nem törődik a modelljeivel.

hiába tettem fel levélben kérdéseket az egészről, nem igen kaptam választ, és most kérték, hogy küldjek további képeket, méreteket és elérhetőséget.

van modell ismerősöm, de keveset van itthon, most is külföldön van, nem tudom kit kérdezhetnék meg a témáról, azért írtam ide.

2010. szept. 21. 16:46
 5/5 anonim válasza:

Szia, végül elfogadtad a munkát?

Engem is ma hívtak be, tetszettem nekik...de valamiért olyan furcsának tűnt a stúdió, a pasi, a csillagokat is odaigérte nekem...ezt gondolom mindenkivel így csinálja, ugye?

2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!