Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kit neveznek parasztlánynak?

Kit neveznek parasztlánynak?

Figyelt kérdés

Én most arra értem, hogy bizonyos nőtípusokat külsőre, alkatra neveznek úgymond ''tenyeres talpas parasztlánynak''.

Pl. mondták már a Bódi Sylvire is, BB Évire, de a Szinetér Dórára ezeket a jelzőket.


Sejtéseim vannak miért, de mégis kíváncsi lennék, jól sejtem- e.


Szóval, kire mondják és miért?



2016. júl. 30. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked:

[link]

2016. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Amelyik lány olyan hótt egyszerű kisvárosi születésű,és nem túl okos is mellé,az is sokszor megkapja ezt a jelzőt. Vagy van hogy az arcvonásai olyan parasztosak,egyszerűek,azért is. Beszéd,testalkat, vagy akár tényleg egyszerűen csak paraszti családból származik.
2016. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Általában a káromkodós, nagyon tájszólásban beszélő lányokra mondom. Külhoni vagyok, de vannak köztünk jóval parasztabbul beszélők. Alkatban a vasag vádli olyan paraszt asszonyos, az alacsony és vastag csontú tömzsik. Na meg persze az igénytelenség is ide tartozik, a kínaiból vett száz éves kopott ruhák, piszkos cipő és zsíros csúnya haj.
2022. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!