Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit neveznek az öltözködésben/...

Mit neveznek az öltözködésben/kinézetben extrémnek manapság?

Figyelt kérdés

Vagy Te mit nevezel annak?

(Csak kiváncsi vagyok! Köszi előre is)


2010. jan. 10. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:
ha gondoljátok, linkeljetek képet.
2010. jan. 10. 17:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nincs olyan. Mindenki magára aggat mindent, semmin nem lepődök meg. Számomra már egy goth-os öltözék is az,vagy emós, mert nem normális viselet utcára szerintem. Én fel nem venném őket. De ez egyéni ízlés dolga.

21/L

2010. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a nagyon durván kilógó (látványra illetve fizikailag is) öltözékek vagy hajviselet az extrém.

pl az 50centis punkhaj pirosra festve. Vagy ha egy csaj tetőtöl talpig, hajszínt is beleértve neonszínű, pl pink, neonzöld, narancssárga, stb...

Extrém ha egy goth az utcára is fetish-parti sminket tesz fel vagy hétköznap is vámpírnak mázolja magát (fehér alapozóval meg minden) Én nem tartom magam extrémnek, pedig goth vagyok. Igaz, nem sminkelem magam agyon (sőt, alig) és a ruháim sem különlegesen fodrosak,csipkések és tüllösek, inkább egyszerűbb darabok...

Amúgy szerintem ide sorolható, ha valakin első ránézésre is legalább 50 piercing van. Esetleg ketté van vágva a nyelve, vámpírfogai vannak, arany fogai vagy köves berakás a fogakban... Vagy ha beöltözik egy film vagy könyv-szereplőnek csak úgy hétköznapra...


De én bírom az ilyen darkosabb vagy fantasy-s extrém dolgokat, gondoltam már rá, hogy egyszer elf-fülekkel megyek el itthonról XD

Sminkelni is azért nem sminkelek, mert lusta vagyok az egész arcomat bemázolni, meg egészségtelen is..

22/L

2010. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link] ez a ruha ezzel a hajjal: [link]


nem mentem az extreme extreme dolgokba mert azt ugysem venne vel csak 100bol 30 ugyhogy inkabb 'turhetobbet' valasztottam:0

12/L

2010. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Lady Gaga egész ruhatárát..


[link]



[link]


[link]


[link] erről nem tudtam eldönteni, hogy lány vagy fiú.. Aztán most látom a linken, hogy fiú..



[link] ennyi színtől megfájdult a fejem..

Számomra ezek a világ szégyenei.

2010. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:54

Hű de szépeket válogattál össze! :D Egyetértek veled!

De pár "mindenem rózsaszín, 20 cm-es tűsarkús, s.eggkilógós, mellkirakós, 6 kiló vakolatos" plázap.icsát is beletennék a gyűjteményedbe!

2010. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:54 vagyok. Igen én is akartam, csak nem volt hozzá lelki erőm.. XD
2010. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!