Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valakit rondának neveznek és önbizalom hiányos lesz?

Figyelt kérdés
Általános Iskolában már alsóban nagyon pattanásos lett az arcom. Nagyon sokat piszkáltak, csúfoltak. Úgy tettem, mintha nem is érdekelne, de valójában otthon nagyon sokat sírtam. Sokat jártam kozmetikushoz, de nem sokat használt. Ahogy nagyobb jobb lett a helyzet, de nem sokkal. Pár hónapja elkezdtem szedni egy gyógyszert. Ez a gyógyszer nagyon sokat segített és ahogy telt az idő egyre kevesebbet is csúfoltak. Sőt egyáltalán nem. Azonban ez a gyógyszer kiszárítja a bőröm, így a szám nagyon ronda lett. Volt egy időszak, amikor elhittem, hogy szép vagyok, de most megint teljesen elveszítettem ezt az érzést. Facebookon sokan jelölnek be és mondják, hogy szép vagyok. De én nem hiszek benne, hogy egy kép alapján ezt meg tudják mondani. Mi a véleményetek erről? Mit tehetnék?
2016. márc. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy valójában gyönyörű vagy. :)
2016. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szedjél ilyen gyógyszereket, ismerek olyat, aki fogamzásgátlót meg szteroidokat kapott ugyanilyen bőrproblémára, és bár a pattanásai elmúltak, neki is szörnyen kiszáradt és idővel teljesen tönkrement tőlük a bőre. Sport, egészséges étkezés és rendszeres nemi élet magától is helyrehozza a bőrödet, no meg az idő.:)
2016. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már mások mondják,akkor el kell hinned nekik,mert biztos az vagy! Mindenki gyönyörű.

A rossz véleményekkel meg ne foglalkozz. :)

2016. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok szokták ilyen miatt piszkálni a másikat akik magukat is csúnyának tartják, ez ilyen dögöljön meg a szomszéd tehene mentalítás, tudom hogy nehéz elhinni ezek után, de ha valaki tényleg magától mondja és nem azért mert kérdezed akkor tényleg azért mondja mert ő szépnek tart szóval nyugi :).
2016. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!