Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érezhetném jobban magam?

Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom a gyönyörű lányokat, a szép ruhájukat, hogy mindenki utánuk fut és annyira elszomorít, ha már valaki nem olyan tökéletes észre sem veszik. Igyekszem szépen felöltözni, mindig rendben van a hajam is, de egyszerűen már nem bírom ezt. Mindenkinek csak a tökéletes jó. Ha ti ezt érzitek mit csináltok hogy jobban legyetek?

2016. febr. 21. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Csak el vagy keseredve és ezért szól ez belőled. Sok lány van, akik olyan normál öltözködésűek és megjelenésűek mint Te és ők is ugyanúgy fontosak. Nem csak a tökéletes felel meg. Fel a fejjel! :)
2016. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: tökéletes nincs, mindenkinek vannak hibái. Akik tökéletesnek tűnnek, ők csak a hibáikat próbálják a háttérbe szorítani és olyan dolkat hangsúlyozni, amik pozitívak.

Másodszor: mindenki számára más a "tökéletes". Lehet, hogy valaki a vörös hajat szereti, valaki meg a feketét és neki az a tökéletes.

Meg olyan sincs, hogy valaki ronda. Lehet, hogy az én szemembe valaki rondának számít, valakinek meg ő a leggyönyörűbb ember, vagy épp fordítva: nekem számít valaki gyönyörűnek, de más szerint meg ronda...

2016. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha azt érezni, hogy a körülöttem lévőknek sokkal jobban áll a ruha, nem kócosak, nem mosódott el a sminkjük, stb. Pedig hidd el, ez nem igaz. Mindenki tökéletlen valamilyen módon, ha külsőségekben annyira nem is, akkor belül képzelheted, mi lehet... És ne az legyen a célod, hogy észrevegyenek, meg mindenáron legyen valakid, mert gondolj bele, ha mindenki őket akarja, akkor milyen emberek akarhatják őket többek között? Hát sok tróger többek között, méghozzá elég silány alapokon. Majd találsz valakit magadnak, aki tényleg jó lesz :) És fontos, hogy nem szabad más emberektől függeni, ha mindenki otthagy (látszólag), neked akkor is helyt kell állnod, csinálni azt, amiben jó vagy, nem pedig nyomorultul érezni magad! Esetleg privátot írhatsz még, mert nekem voltak hasonló tapasztalataim :)
2016. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!