Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a képet...

Szerintetek ezt a képet kirakhatom valamilyen közösségi oldalra? (pl. fb, instagram)

Figyelt kérdés

[link]

Nincs sok önbizalmam és egyszerűen nem tudom eldönteni a képeimről hogy jók e vagy sem >.<



2016. jan. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép formája van a szádnak ezen a képen. Szerintem felteheted. :)
2016. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak nagyon nagyon szép vagy simán kirakhatod :)
2016. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem igen :)
2016. jan. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

#1 Amennyiben a száját szeretné kiemelni, akkor szerintem nem sikerült. Mármint igen ott van, meg így hogy felhívták rá a figyelmem, szerintem is szép, de a kutya nem fogja észrevenni, mert pl túl szélen van, és a fiúk alapból nem azt szokták nézni.


Én pl ebben a sorrendben (mármint nem tudatosan így, hanem ahogy magától jött :D )

Igen, az ott egy száj, meg fej. Nagy baj nincs, meg kicsi sem. Nézzük tovább. A mellek rendben. Ott egy kéz. Vékony lehet az alkatod, de jó értelemben. Aztán a kezed mentén ott a hajad. Tetszik a színe, meg igazából nem is egy hülye póz. Testből nem sok látszik, de itt sincs gond. Összességében rendben van a kép. Nézzünk vissza a válaszokra. Valaki megemlíti a szájat. Itt azt kellett volna figyelni? Hááát. Igen rajta van, de nézzük meg. Igen, tényleg szép formája van. De akkor már nézzünk szét alaposabban. A színe is szép. A kép "kásás". Lehetett volna nagyobb fényerővel fotózni. A bőr rendben van. Ennyi alapján az arcod is rendben lehet. Nyak TALÁN PICIT túlságosan el van forgatva. A hasad is jónak tűnik. A póló tetszik. A karod vékony, de még mindig jó értelemben, kezed is rendben, a haj... talán lehetne jobban is pózolni vele, de így meg spontánabb hatása van, ami szerintem jó.

Ezen részlet alapján szerintem legalább rendben vagy, de igazából szép is lehetsz :)

Na inkább bezárom a képet mielőtt még túlságosan is megtetszel :D


De ha már ennyit beszélek, akkor megkérdezhetem hogy mi az alapja az önbizalomhiánynak? :)

2016. jan. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^^

Kedves #4-es válaszoló igazából mindenki körülöttem mindig selfiezik ez teszik ki facebookra meg amazt én nekem ez meg sosem megy.:D Mindig ha le akarnak fényképezni vagy ilyesmi akkor inkább elbújok.xd Félek ha egyszer felteszek valamilyen képet és nem lesz jó kifognak gúnyolni. Talán a másokhoz való hasonlításból ered az önbizalom hiány. :/

2016. jan. 21. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Rossz képek mindenkiről készülnek :D

De én mestere vagyok ennek a témának, mondjuk jókat is tudok :)

Annyi hogy úgy kell felfogni hogy röhögünk rajta egy jót. Pl én sem szoktam senkit sértegetni vele, inkább együtt röhögök az illetővel. Ha rólam készül akkor is így vagyok.

Mondjuk magamról jó képet nem nagyon tudok csinálni, mármint ha ilyen komolyanvehetőt, inkább úgy szoktam hogy kifigurázok valamit, eltúlzom és akkor máris "jobb" lett :D

Mondjuk ezzel nem lehet mindent elérni, pl linkelt képet nem volna érdemes ilyen formában megvalósítani :D


De amúgy szerintem olyan túl előnytelen képeket nem lehet rólad csinálni, főleg így "fej nélkül" :)

Mondjuk teljesalakos esetén bátrabban jelenthetném ki :)


Na de amúgy szerintem nyugodtan hasonlíthatod magad akárkihez, nagy baj nem lehet :)

2016. jan. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
semmi baj ezzel a képpel rakd fel, de mért nincs önbizalmad?
2016. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem mielőtt kitetted a képet, számoltál azzal, hogy az összes fiú ismerősödnek az ugrik be erről a képről, hogy épp így tartod a szádat, mielőtt tövig cuppantod őket... Persze lájkvadászatnak biztos jó, innen is rádrántott néhány kéjenc papa tuti. De nem biztos, hogy ezzel kéne az állítólagos önbizalomhiányodat kúrálgatni.
2016. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Hát, egyáltalán nem ez lenne vele a célom :D
2016. jan. 22. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ott SzJG?😏
2016. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!