Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van az hogy van amikor...

Miert van az hogy van amikor olyan szépnek tartom magam de utana meg nagyon csunyanak tartom akinek senkinél sincs esélye?

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Mert túl sokat foglalkozol a külsőségekkel, miközbe az számít legkevésbé.
2016. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van ilyen. Belenézek a tükörbe és elégedett vagyok. Aztán két nap múlva nincs is kedvem emberek közé menni, annyira bénának látom magam.

Gondolom, lelki okai vannak. Mert nyilván nem változik naponta, hogy hogyan nézek ki.

2016. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 nekem is igy van

De mi az a lelki ok ? En nem tudom

Nekem nem is ugy van hanem kb.: fel nap múlva mar máshogy latom magam csunyanak vagy épp szépnek

2016. jún. 17. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, elégedetlenség. És nem a külsővel. Legalábbis nálam. Mi nagyon rossz körülmények között éltünk, ami miatt nagyon gátlásos lettem. És ez sajnos megmaradt nagyobb koromra is. Így nem sikerült 100%-ig elfogadni magam. De ha éppen jól alakulnak a dolgok, akkor a külsőmet is jobbnak látom. Amikor meg rossz dolgok érnek, akkor gátlásosabb is leszek külsőmet, belsőmet illetően is.
2016. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!