Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy mások mennyire tartanak szépnek/csúnyának/átlagosnak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A visszajelzesekbol es a kritikakbol:)
2016. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég megoszló szerintem. Meg mündig is csufoltak régen aminek a hatására maganyos vagyok es kerülöm a tarsasagot. Igy nincs kitől megkérdezzem őszintén.
2016. jún. 8. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább idegenektől kérdezd meg úgy talán őszintébb választ kapsz, pl. itt :)
2016. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tedd ki ide a képed és kapsz visszajelzést
2016. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kitedd ide. Tök mindegy, hogy 10 ember azt mondja, szép vagy, mindig lesz pár, aki szarrá aláz, mert neki rossz napja van... :/
2016. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mostanában sokat gondolkodom rajta, hogy vajon mennyire tartanak szépnek az emberek. A férjem szerint nyilván szép vagyok, illetve a férfi ismerősök, kollégák is úgy viselkednek, hogy abból azt a következtetést vonom le, hogy bejövök nekik, meg az utcán is gyakran beszólnak, fütyülnek, stb. Viszont soha senki (férjemen kívül) nem mondta még, hogy szép vagyok. Ha gondolod, privátban küldj magadról képet és megmondom. De ide direktben, teljesen nyilvánosan semmiképp se rakj fel, mert ahogy az előttem szóló is írta, itt puszta rosszindulatból is elhordanak mindenféle ocsmánynak akkor is, ha nem igaz.
2016. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek, vagyis inkább megvagyok róla győződve hogy csúnya vagyok...

Küldj képet ha gondolod, öszintén elmondom a véleményemet :))

2016. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!