Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi, vagy ki...

Szerintetek mi, vagy ki mondható csúnyának? A leírás alapján én az lennék? (Többi lent) ja és nem fogok képet küldeni

Figyelt kérdés
Kicsit pattanásos az arcom...aranybarna a szemem,kicsit zöldes és a szélén szürkés, hajam barna. Szemüveges vagyok. Elől két fogom elég ferde, ez eléggé levesz az önértékelésemből... ne olyat írjatok, hogy nyávogok, stb. Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi!

2016. márc. 17. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
* fogam
2016. márc. 17. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya lány, mert akinek tetszeni fogol majd, annak te leszel a kitálynő
2016. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ezek önmagukban nem sokat mondanak.

Az összhatás számít. Mindenkinek vannak előnyösebb részei és vannak szépséghibái.

És ugyanaz az ember is tud többféle benyomást kelteni a hajviselete, ruházata, smink alapján.

Pl.: itt van Betty a csúnya lányt játszó színésznő

[link]

2016. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia. :) Írnál kort?:)) Egyébként én is ilyen voltam, kiallt az első két fogam folyamatosan ragyas volt a fejem én ráadásul túlsúlyos is voltam :/ figyelj nekem egy arcradir és egy fogszabályozó meg egy kicsit több mozgás megoldotta minden problémámat és most tökéletesen érzem magam a bőrömben pedig még mindig van néhány pattanásom és túlsúlyom is.

De aki szeret az nem azért fog szeretni mert szép a bőröd vagy a fogaid, mert aki csak ezt dicséri az nem ismer(persze mindenkinek jól esik ha mrgdicserik valami külső dolog miatt) és nem a belsődbe szeretett bele :/ 17/L

2016. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csúnya az aki elhanyagolja magát és előnytelen rajta sok minden. Pl pattanásokat egy korrektor elfedi, a hajad is szép ha hozzád illően van vágva és rendezett mindig. Szemüveg lehet előnyös, előnytelen is... kerettől függ, hogy mi illik hozzád. Ferde fogak ellen van fogszabályzó. Ha minden rendben van rajtad akkor nem lehetsz csúnya.
2016. márc. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ezt így nem lehet megmondani.. csináltass fogszabályzót, kontaktlencsét és kezeld a pattanásaidat.
2016. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján lehetsz szép és bányarém is. Semmi értelme az ilyen kérdéseknek.


Arclemosó, kozmetikus, vagy bőrgyógyász kell neked. Egy ügyes fodrász. Egy jól megválasztott szemüveg keret vagy kontaktlencse. Alkatodhoz illő ruhák és némi fogszabályozás.

Ha ezek megvannak akkor kihoztad a maxot magadból és ocsmány tuti nem vagy.

2016. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!