Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti elvárjátok, hoyg...

Lányok, ti elvárjátok, hoyg egy fiú szőrtelenítse a hónalját? 14/F

Figyelt kérdés
Vízilabdázom és a csapatomban már lassan a csapattársaim fele leborotválta a hónalját. Szokott is menni a vita a két tábor között, hogy most akkor kell-e borotválni. Mivel én első sorban nem a csapattársaimnak szeretnék tetszeni, ezért a kb velem egykorú lányok véleményére lennék kíváncsi.

2016. jún. 1. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

idősebb vagyok és elvárom

ennyi idősen, mint te csak jobban szerettem a simát, de nem vártam el

2016. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nem durva, akkor nem:) De a szőrös hónalj jobban izzad és ezért büdösebb, és azt már viszont elvárom, hogy jó illata legyen, de legalább büdös ne legyen :D

Amúgy ha egyszer leborotválod, akkor utána nőni fog vissza a szőr, és tüskés lesz, ami meg zavarhat..

De nyilván az ilyesmi nem igazán számít. Ha Téged zavar, borotváld. Te elvárod, hogy egy lány borotválja a hónalját, lábszárát, combját, karját meg ahol csak szőrös? Ha igen, akkor inkább Te is borotváld.

2016. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!