Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti elvárjátok, hoyg...

Lányok, ti elvárjátok, hoyg egy fiú szőrtelenítse a hónalját? 14/F

Figyelt kérdés
Vízilabdázom és a csapatomban már lassan a csapattársaim fele leborotválta a hónalját. Szokott is menni a vita a két tábor között, hogy most akkor kell-e borotválni. Mivel én első sorban nem a csapattársaimnak szeretnék tetszeni, ezért a kb velem egykorú lányok véleményére lennék kíváncsi.

2016. jún. 1. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
elvárni nem várom el, de sokkal esztétikusabb, ha le van borotválva és higiénikusabb is és szívesebben bújuk mellé, mintha átölel és a hónaljszőre ott lóg az orrom előtt... intim helyen inkább várom el... szörősen tuti nem tudnám szájba venni
2016. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsi lennék, hogy az első válaszadó szintén 14 éves-e...
2016. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
miért lenne 14 éves? egy nő nem várhatja el, hogy ne a szőrt kelljen nyalogatnia?
2016. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy borotválja-e vagy sem. Őszintén nem érdekel, az ő teste. Intim tájékon azért annak örülök ha megtalálom a szőr között a péniszét... :D
2016. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez a te döntésed, valószínüleg nem ezen áll vagy bukik h bejössz-e egy csajnak, nekem pl tetszik ha le van borotválva de az se zavar, ha nem. Mondjuk az ilyen brutálnagy hónaljkutya nem vonzó :")
2016. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem várom el, teljesen lényegtelen. Persze csak addig amíg nem csöpög belőle izzadtság, nem büdös.
2016. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem várhatja el, csak nem mindegy, hogy a 14 éves, vagy egy 18 éves nyalogatja a f&szt.
2016. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem az exbarátom az intim tájékát, a hónalját, a kancsíkját de még a mellkasát is borotválta. A mostqni mindenhol meghagyja és imádom. Qmennyiben valaki rendszeresen fürdik szerintem higiéniai probléma nem lehet belôle és sokkal férfiasabb is. Ha ô el tudja viselni, hogy esténként kigliben belefullad a hajamba, nehogy már az a kis szôr lent nekem problémát okozzon...
2016. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos 14 évesek válaszolgattak...
2016. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem jobban bejön,ha le van borotválva 15/L
2016. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!