Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek mi a véleményetek...

FIÚK! Nektek mi a véleményetek a kis ill. nagy mellekről?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok...tudom,hogy még nem kéne nagyon ezen paráznom,de annyira csúfoltak amiatt,hogy kicsi amellem(!!!) hogy már nagyon bizonytalan lettem.Az osztályukba a fiúka csak a nagymellű "kirívó" viselkedésű(értsd:Ri****oskodó xD) lányok a jók!Csak azoknak lehet igazuk,lehetnek szépek,szabad mindenbe beleszólni,mi(a barátnőm és én) meg maradjunk kussba és ne szólaljunk meg.Konkrétana szemünkbe mondták,hogy sose leszünk sikerese, sose lesz barátunk,mert kicsi a mellünk :(.

Most tényleg a fiúka csak a nagymellű lányokra buknak...vagy csak az én osztályomba lévők iylenek?



2016. febr. 29. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Ne aggódj miatta.

Én is 14 vagyok,igaz magántanuló és ezért nincs részem ilyen helyzetekben, de ne aggódj miatta.

Nekem is kicsi a mellem,de már nem aggódok emiatt

A fiúk ebben a korban hulyek

2016. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 acelsziv ***** válasza:
80%

A FÉRFI -nak NŐ kell. És innentől mindegy, hgoy a nő magas vagy alacsony, kék vagy zöld esetleg barna szemű, kismellű vagy nagy mellű.

Csak az üresfejű, értéktelen nyomoronfok mennek rá pusztán a külsőségekre főként a csöcsökre.

Szóval ne aggódj. és igenis emeld fel a hangod és állj ki magadért velük szemben.

2016. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Scav ***** válasza:
60%

Ebben a korban idióták. Minél nagyobb mellű vagy kihívóbb egy lány, annál jobban rámozdulnak. Majd később megjön az eszük.

A kis mellű lányokat is sokan szeretik, csak még nem ebben a korban. Majd később. Pont akkor, amikor aktuális lesz a téma :D

2016. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%

Valoszinuleg ugyis no majd meg ha nem ott a mutet ha zavar

Szerintem a mell az mind1 milyen ha nagy ha kicsi mell es kesz

Inkabb az szamit hogy feszes legyen formas es ne legyen parizsi meretu bimboudvarod mert az nem szep

A masik hogy segged meg mindig lehet jo nagy es feszes kerek sokkal tobbet er mint egy nagy mell mert a nagy mell az genetika de jo segge valakinek nem lesz ha nem tesz erte hiaba jo hozza a genetikaja

A sracok meg szerintem orulhetnek majd ha lesz egy kis mellu baratnojuk ha lesz baratnojuk

2016. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétana szemünkbe mondták,hogy sose leszünk sikerese, sose lesz barátunk,mert kicsi a mellünk :(. "


Ugyan! 14 évesek vagytok :) Ez tömény baromság. Majd kinövik.

2016. márc. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%

A természetes nagy mellek gyönyörűek, csodálatosak, a kicsikben meg semmi szép sincs szerintem.

25f

2016. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

sok fiú máshogy van vele, de én sokkkal jobban szeretem a kis mellű lányokat, a túl nagyok meg szerintem egyenesen csúnyák szoktak lenni. (de szerintem messze nem a mellméret a nők legfontosabb tulajdonsága, én ezt tartom legkevésbé fontosnak. jó, ha tetszik egy lány melle, de még egyik barátnőmé sem volt olyan kicsi, mint ami nekem igazán tetszett volna és egyikükkel sem éreztettem ezt.)

vannak praktikus előnyei is a kis melleknek. a nagyobb mellek többször vannak útban bizonyos helyzetekben, jobban ringatóznak, ugrálnak különféle mozgások közben, ami akár kényelmetlen is tud lenni, sőt fájdalmakat is okozhat és a gravitáció is jobban hat rájuk, jobban eldeformálódnak az idő múlásával, a nagyon nagy mellek meg hátfájást okozhatnak és a melltartó sem egészseges/kényelmes.

2016. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de nyugi. Még rengeteget nőhet. Nekem semmi nem volt 14 évesen, aztán valahogy mégis 90 lett a mellbőségem :)

Ezekkel a szuperidióta beszólásokkal meg nehogy foglalkozz nekem!

2016. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Es a kosar meret hozza? mert nekem 100 as megis csak a kosar meret vagy kisebb
2016. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha engem kérdezel, akkor C. 75C.
2016. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!