Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet kerek nagy popsim?

Hogy lehet kerek nagy popsim?

Figyelt kérdés

Formas fenekem van, de nem vagyok vele megelegedve. Ha futok osszemegy es nemlesz olyan nagy. Persze nem ilyen hatalmas lottyadtat szeretnek hanem ilyenre gondolok:

[link]


Nagy de megis formas. Hogy jol meglehessen markolni, szoval ertitek. Az adottsagom megvan hozza de egyszeruen nem ertem, ha futok osszebb megy, a formaja ugyan megmarad de akkor sem lesz ilyen. Valaki adjon valami tanacsot, kozeleg a nyar, es fullos feneket szeretnek vegre! :(


2016. febr. 18. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Azert mert a futas egeti az izmot edzoterembe kell jarni guggolni felhuzni ilyesmik
2016. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Guggolások, kitörések súllyal és anélkül nagyon jók. Plusz végezz popsira izomerősítő gyakorlatokat. Neten találsz egy csomót.
2016. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Izomtömeget kell növelni a fenekeden, attól lesz feszes, formás. A formát az izmok adják! Nagysúlyos guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, csípőemelés a legjobbak. Az a lényeg, hogy akkora súllyal kell csinálni, amivel nem megy 10-12 ismétlésnél több. Súly nélkül, magas ismétlésszámmal az állóképesség fog nőni, nem az izom. Emellett az is fontos, hogy mit eszel és mennyit. Az izomépítéshez kalóriaplusszban kell lenni, és legalább napi 2g/ testsúlykilogramm fehérjét, kb 2-3/ tskg szénhidrátot és 0,5g/tskg zsírt kell fogyasztani. Nézz utána a tömegnövelő étrendnek! Az eredményt kb 70%-ban a kaja, és 30%-ban az edzés határozza meg.

A futással, ha nem eszel eleget,akkor csak leeégeted az izmot a fenekedről,azért lett kisebb!

2016. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van 1 csaj akinek ienje van xd
2016. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
rakasd segbe magad anyiszor mint ő
2016. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Masszírozással. Megpróbálhatjuk.
2016. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyél sokat és guggolj sokat minél mélyebbre, minél nehezebb súllyal.

Ha nagy s-gget akarsz, ne fuss. Nem tesz neki jót.

2016. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Guggolj sokat... bele az ölembe:P
2016. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi az ertelmes valaszokat.

A tudatlan bunkoknak elmondom, hogy a seggberakastol sajnos nem lesz jobb valakinek a feneke. Lehet fikazni, de megis csak felismerted macknek a feneket. ;) Remelem tisztaban vagytok mostmar vele. Masreszt meg leirtam hogy edzek, de nem marad meg a merete, viszont formasnak formas.


Arra voltam kivancsi amit az utobbiak irtak, mert annyira nem vagyok kepbe az anatomiaval, szoval akkor izmositani kell, guggolni sokat. Koszonom a valaszokat.

2016. febr. 19. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Valaki elmagyarázza nekem a futás hogy tudja égetni az izmot?

Milyen folyamatok mennek végbe stb? Mert annyira hihetetlen nekem. Egy olyan válaszát várom,aki ért hozzá, ezzel foglalkozik,és ismeri az emberi test anatómiáját.

Előre is köszönöm.

2016. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!