Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tettszem senkinek?

Miért nem tettszem senkinek?

Figyelt kérdés

17 vagyok még egyszer sem volt barátom,pedig sokan mondják,hogy szép vagyok,de sajnos eddig csak olyan srácok érdeklődtek irántam akik nekem nem jöttek be.

Osztálytársaim közül mindenkinek csak ugy jövök be,hogy szexi de ennyi semmi többet nem akarnak.

Nemtudom már mi lehet a baj,úgy érzem belsőleg biztos nincs baj,külsőleg is minden rendben,de akkor nem értem mi a probléma..


2010. márc. 30. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

lehet h csak hazudnak h szép vagy:o

csúnyavagyaztcső.

2010. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán mutass többet önmagadból! pl.: ha egy fiú viccet mesél, automatikusan nevess rajta (a fiúk szeretik azt érezni, hogy viccesek..), vagy talán nem kéne mindenki máshoz "barátilag" viszonyulni, mert az fiúk szemében "csak" egy dögös haver leszel. semmi több.
2010. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és hogy lehet valaki egyszerre csúnya és szexi?:)
2010. márc. 30. 17:29
 4/12 A kérdező kommentje:
fiúkkal nemigazán barátkozom,inkább mindenkivel igyekszem kedves lenni
2010. márc. 30. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:

a nagy halak sokáig forgolódnak a hálóban :) !!!

Teis igényes vagy és neked is akadna, csak tese állsz le bárkivel.

A kérdésed megfogalmazása meg béna (bocsi:D) mivel a szövegedbe is emlited h sexinek találnak és h érdeklődtek irántad ergo TETSZETTÉL MÁR VALAKINEK :)

Am. ha megnyugtat a tudat nemsokára 18 leszek és még nekem se volt senkim, szintén nem azért mert bűn ronda lennék (SŐT:D) noo egooo

és no para

eljön még a mi időnk csak várni kell addig meg tanulj és fejlődj más dolgokban ;) !!!!

2010. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én elmúltam 18 és még soha nem volt barátom és én se jövök be annak aki tetszene. ha valakinek megakad rajtam a szemem... hát nos, bűnronda. szóval egyedül voltam, vagyok. egycipőben evezünk. Lány.
2010. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
velem is ez volt eddig 95%-ban. hogy megnyugtasalak, 26 éves vagyok, lány.
2010. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szép vagy, ahogy leírtad, és még sincs barátod, akkor lehet, hogy te vagy túl válogatós.

Tölts fel egy képet magadról, mert a leírtak alapján tökéletes vagy 8) .

2010. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csúnya szexi?!

Mondom h hazudnak neked basz_ki!:D

2010. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető az is, hogy azért mondják, hogy "szexi" mert zavarban vannak, tehát feltételezik, hogy válogatsz. Most tolakodó leszek: mivel nekem ugyanez a gondom, csak fiúban, ezért, ha küldesz képet, én is küldök, és megmondjuk őszintén, mit gondolunk, hiszen anonim megy minden.
2010. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!