Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már nem is tetszem senkinek...

Már nem is tetszem senkinek mert vékony lettem?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam hájas, feleslegem sem volt. Formás voltam, 168 cm-hez 55-56 kg körül mozogtam.

Terhes lettem a lányommal, szülés után 4 hónappal "beteg" lettem, alig eszem valamit, kevés dolgot tolerál a szervezetem.

Most vagyok 46-47 kg körül.

Azt vettem észre, hogy már nem néznek meg az utcán, a környezetem is állandóan csesztet, hogy hogy nézek ki. Cikiznek és ez nagyon fáj nekem.

Tényleg ennyire visszataszító egy vékony nö?

Csak öszintén!


2011. jún. 4. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszataszító,csak eléggé egészségtelen.Szóval tessék egy-két kilót felszedni,ha feltudsz,a betegségedhez meg jobbulást kívánok!
2011. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ugyanaz a "vékony" és a "sovány". Vékony voltál és sovány lettél...próbálj kicsit visszaszedni magadra!
2011. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm a bíztatást!:)

Próbálkozom, de salátákon kívül nem tudok mást megenni, ettöl meg nem hiszem, hogy vissza tudom szedni:(

Hétfön megyek megint orvoshoz és kiderül milyen lehetöségeim vannak.

2011. jún. 4. 10:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem az arcod miatt !

mert én is voltam beteg fogytam és olyan beesett volt az arcom,szóval látszódott rajtam hogy vmi van.

De most már jól vagyok nem eszem magam degeszre és nem vagyok kövér ideális a testsúlyom és az arcom úgymond egészséges kinézetűre "kerekedett"

Mindenesetre a 46 KG tényleg kevés.Híznod kell egy picit!

2011. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát tény hogy a beesett soványság nem szép, ezen nincs mit elmélkedni meg beszélgetni, ez így van. Aki egészségtelenül beesett (és a 46 kiló ennyi centihez az) az nem tetszetős. Mindazonáltal csak rajtad múlik hogy salátázás helyett elkezdj enni rendesen, fokozatosan. Mivel nem ítad le milyen betegséged van ezért nem tudjuk hogy valóban nem ehetsz mást, vagy csak lelki eredetű a dolog és nem akarsz mást enni mint salátákat, mint egy fogyókúrázó..
2011. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne koplalj többé, hanem állj neki enni, és akkor újra csini leszel:)
2011. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
nekem is a formás nők tetszenek, úgyhogy lehet :) bár amilyen gebékre azt mondják, hogy gyönyörű ezen az oldalon biztos sok embernek tetszel így is...
2011. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dehogynem tetszel:) szerintem is az a probléma lehet, hogy az arcodon meglátszik a fogyás...mert állítólag ott látszik meg először...ne aggódj ezen:)

majd visszahízod, hidd el:) nem tudom milyen betegség...de ha szabad, próbálj sok folyadékot inni, teát ( ha otthon vagy, és nem mész vmerre, mert sokat kell akkor pisilni:D ) és az bővíti a gyomrot, többet tudsz majd enni:)

sok csokit, sütit egyél, mindig vmit eszegess, ha nem is sokat, de aprókat, és többször:)

sokszor egyél keveset, ezzel is tudsz hízni:)

gondolom, h fáj ha cikiznek, de bizti nem azért, mert meg akarnak bántani, hanem mert aggódnak érted:)

jobbulást!

remélem segítettem:)

2011. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én 165 vagyok 47 kiló,és a visszajelzések szerint se panaszkodhatok a testalkatomra,nem azt mondom h nem férne el rajtam 2-3 kiló plussz,de ha nem megy akkor nem tudok mit csinálni:D

amúgy a kisugárzásoddal lehet gond,mivel nem érzed magad olyan csinosnak,szexinek.a hozzá állásodon változtass.

2011. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem beszélj erről az orvosoddal, mert az az 55-56 kg az ideális sztem. Jobbulást:)
2011. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!