Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti csak a nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csak a nagyon vékony lányokat szeretitek? Senkinek nem tetszik, ha azért "van mit fogni"?

Figyelt kérdés

14 és fél éves vagyok. Nem vagyok kövér, sőt most fogytam le 166 cm/58 kilóra, ami szerintem normális. Nincs hájam, de nem vagyok csontkollekció sem. A 14-18-ig terjedő korosztály rám sem néz, mintha levegő lennék, mindenki a cicababa kinézetű lányokat szereti. Viszont 18-tól fölfelé úgy bámulnak rám, mintha valami fantasztikus nevezetesség lennék...

Nagyon ritkán bulizom, de amikor egyszer elmentem, egy 27 éves pasi eléggé elkezdett nyomulni. Mondtam neki, hogy 14 és fél vagyok, ő pedig meglepődött, mondta, hogy 10 év múlva milyen jó nő lesz belőlem, aztán elment... és ez megismétlődött vagy 3-szor, mindegyik huszonéves volt.


Nem teszek semmit azért, hogy 18-20 évesnek nézzenek, egyszerűen ilyen arcom és testem van. Viszont idegesít, hogy 20 év alatt nem találok senkit magamnak, mert mindenki a modellekre bukik...pedig én igenis próbálom elfogadni önmagam, bár mint írtam, nem érzem magam kövérnek. Lehet, hogy az én nézőpontommal van a baj...


2011. márc. 20. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az olyan tetszik akin van mit fogni. Mert így legalább van melle, nem deszka :P

19/F

2011. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Ne várj csodát a korodbéli fiúktól, gyerekek azok még :D Csak az érdekli őket ha valaki szép. Később jönnek rá a belső értékek fontosságára, miután egy "cicababa" jó alaposan kihasználta őket. Tapasztalataim szerint a pasik többsége úgy van vele, hogy jó ha van mit fogni, de ne legyen aránytalanul elhízva az illető lány. 166/58 tökéletes.
2011. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

mostani barátnőm 170cm/60kiló

kb olyasmi lehet mint te és én imádom a testét.

van rajta mit fogni, nem kövér, hanem nőies!

és hálisten nem ilyen vézna...

18/F

2011. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal ugyanilyen voltam. 16 éves koromig le se sz*rtak. Akkor jöttem össze exemmel, 2.5 évig jártunk, azt hittem utána nem fogok kelleni senkinek, de mivel én sportoltam rendszeresen nem vettem észre, hogy nekem szép, nőies, alkatom maradt, a többiek meg akik először vékonykák voltak, úgy elhíztak mint a rossebb... Most nem győzöm fogadni a bókokat, és jobban megnéznek engem, mint korábban vékony cicababa társaimat. A gyors anyagcsere nem tart olyan sokáig. :) Viszont sportolni rühell a nép.

20L

2011. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Mibe hogy csak az izmos és ultrabrutálhelyes pasik jönnek be neki...
2011. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez a véleményetek, de látjátok? :D Ti is 18-19 évesek vagytok. Egy 14-15 éves lánnyal tapasztalataim (mondjuk az nincs különösen sok) szerint senki nem kezd ilyen korban, akármilyen is belsőleg az a lány...
2011. márc. 20. 22:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, mert egy 14 éves lány még éretlen. Még sokszor a 16 évesek is. Hozzám képest legalábbis.


1. voltam

2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

első 22:28-as: ez biztató, köszönöm szépen :)

második 22:28-as: Nem. Nem érdekel, milyen feje van valakinek vagy milyen ruhákban jár, külsőségeknél csak egy "kikötés" van: legyen ápolt. Nem mondom, hogy csak a belső számít, de az mégiscsak sokkal-sokkal-sokkal többet számít. Ha fiú vagy és még nem találtad meg a párod, ne keseredj el :) Nem minden nő k*rva, én sem leszek az.

2011. márc. 20. 22:35
 9/17 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Majdnem teljesen igazad van. A legtöbbek ilyenkor még nagyon éretlenek, de itt egy példa: a legjobb barátnőm januárban lett 14 éves, a 18 és fél éves barátjával pedig másfél éve együtt vannak. Nagyon szeretik egymást, minden értelemben teljesen egy szinten vannak. És én szeretem őket így együtt :)
2011. márc. 20. 22:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Na jó, de most hány ilyen van? SZerintem elég kevés. Inkább az a jellemző amit én írtam.
2011. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!