Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti csak a nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csak a nagyon vékony lányokat szeretitek? Senkinek nem tetszik, ha azért "van mit fogni"?

Figyelt kérdés

14 és fél éves vagyok. Nem vagyok kövér, sőt most fogytam le 166 cm/58 kilóra, ami szerintem normális. Nincs hájam, de nem vagyok csontkollekció sem. A 14-18-ig terjedő korosztály rám sem néz, mintha levegő lennék, mindenki a cicababa kinézetű lányokat szereti. Viszont 18-tól fölfelé úgy bámulnak rám, mintha valami fantasztikus nevezetesség lennék...

Nagyon ritkán bulizom, de amikor egyszer elmentem, egy 27 éves pasi eléggé elkezdett nyomulni. Mondtam neki, hogy 14 és fél vagyok, ő pedig meglepődött, mondta, hogy 10 év múlva milyen jó nő lesz belőlem, aztán elment... és ez megismétlődött vagy 3-szor, mindegyik huszonéves volt.


Nem teszek semmit azért, hogy 18-20 évesnek nézzenek, egyszerűen ilyen arcom és testem van. Viszont idegesít, hogy 20 év alatt nem találok senkit magamnak, mert mindenki a modellekre bukik...pedig én igenis próbálom elfogadni önmagam, bár mint írtam, nem érzem magam kövérnek. Lehet, hogy az én nézőpontommal van a baj...


2011. márc. 20. 22:19
1 2
 11/17 Funktasztikus ***** válasza:
100%
én a husis lányokat részesitem elönyen.... dee a kicsit husisakat azaz pont hogy van rajta mit fogni nem pedig az olyanokat rávágsz a fenekére és elindul 2 hullám....:)
2011. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Funktasztikus ***** válasza:
100%
jook az arányaid:)
2011. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Nem jók a vékony csajok, az a jó ha van mit fogni valakin és erotikusan dundi :)
2011. márc. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én 19 vagyok,166cm,és 58kg :D úgyhogy ne aggódj
2011. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

166/58 az kiváló arány,de lehet egy ilyen dagadtnak is kinézhet,meg nem is szval így elég nehéz elsőre megítélni :D

Amúgy a kérdésre rátérve nekem amilyen kedvem van éppen.vmikor a vékony lányok jönnek be,máskor meg a kicsit "teltebbek" de semmiképpen a több tízkilós elhízott nők.

2011. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szóval nemsokára ír valaki,hogy linkelj képet :D:D
2011. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
képet!!
2011. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!