Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

volt nalam az egyik baratnom es meselte hogy mennyire sok fiuval haverkodik....nekem lett egy ilyen kis komplexusom.......15 vagyok,de meg nem volt pasim......csunya vagyok es kover szerintem,a koverseget azt probalom lekuzdeni,marmint tenni erte,viszont az arcom borzaszto........igy nehezen talalok majd baratot,pedig annyira vagyom mar ra.....normalis ez?

bocs a szovegert de telorol tettem a kerdest!

esetleg privatba kuldok kepet........ es ha megismertek akkor legyszi ne hangoztassatok,mert volt egy csaj aki nagyon be akart egetni es tett fel rolam mar egy csomo ilyen kerdest,persze azt irta h o az........na mind1..........szoval aki ker kepet jelezzen


2011. szept. 13. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15 évesen nekem sem volt. Képet küldhetsz, de szerintem a kinézeted csak kicsiben határozza meg, hogy lesz-e pasid valaha. Ha nem a kigyúrt szépfiúkat célozod meg, akkor még sok pasid lehet, mielőtt férjhez mész. Szerintem a hasonló adottságokkal rendelkezők között keresgéljél.
2011. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát nem is a vilag legszebb pasijarol almodozom!nekem csak a belso szamit! de nem tudom mivel fogjam meg,mert a kulsot es az arcot nezik legeloszor.....az meg remenytelen nalam.....
2011. szept. 13. 20:57
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy lemaradva semmiről sem 15 évesen! Nekem sem volt még akkor barátom. Valamint hidd el, hogy nem minden a külső! Lehet valaki topmodell kinézetű, hogyha az értelmiségi szintje egy nagy nulla. Ha gondolod, küldhetsz privátban képet!

21/N

2011. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
szia! nekem jöhet kép!:) de nem szabad igy felfogni! ha gondolod beszélgethetünk!:) 20/L
2011. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nyugodtan küldhetsz képet, aztán meglátjuk mi lesz.

16/F

2011. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Biztosan megtalálod majd az igazit,15 évesen még semmi sincs veszve,amúgy is mindenkiben van valami szép,és szerethető....Amúgy is csak te látod magad "csúnyának",hidd el,van olyan fiú aki igen is szépnek tart,mert szerintem veled nincs semmi probléma...küldhetsz képet ha gondolod.

22F

2011. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

ne aggódj ezen csajszi:) semmiről nem vagy lemaradva...van aki sokkal idősebben jár először vkivel:)

persze gondolom, h vágysz már te is kapcsolatra, és ha még a bnőid is mondják, akkor még jobban...de nem attól leszel vki, mert pasid van:)

te is sokmindenkinek tetszel majd, biztos:)

am még tök sokat fogsz külsőre is változni...majd te is csak lesel:)

tudod...ne mindig azt nézd, mit csinálnak mások, vagy kinek mennyi barátja volt már, nem ez számít:)

sokkal értékesebb lehetsz majd egy fiú szemében később, ha nem vagy túl nemtudommennyi pasin ennyi idősen:)

kelleni fogsz még sok mindenkinek:) ne aggódj ezen:)

am ennyi idősen a fiúk többsége ( tiszt. a kivételnek ) nem gondolja még annyira komolyan ezeket a tini kapcsolatokat, nem mindegyik tart olyan sokáig, sőt...tehát ha nem szeretnél ilyen kapcs-ot, akkor ne érdekeljen, ha még nem volt, vagy nem lesz egy ideig pasid:)

2011. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én sem vagyok szépségkirálynő és szépnek sem tartottam magam. Nulla önbizalommal voltam. Míg nem találkoztam a párommal. Ő másképp lát engem, az ő véleménye szerint szép vagyok. Természetesen relatív, hogy kinek mi a szép, de nekem csak az a lényeg, hogy tetszem neki, szeret és elfogad olyannak, amilyen vagyok. Ezzel csak azt szeretném éreztetni, hogy hidd el, más is láthat téged szépnek. Attól még, hogy Te nem tartod magad annak. Ha szeretnél beszélgetni vagy bármi, küldj privátot nyugodtan!

21/N

2011. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Várj egyszer úgyis belép a nagy ő,én is ilyen voltam a te korodban és később vissza néztem a osztály képeimet,és elmerengtem és tipikus szőke nő esetek rájöttem egyes másra.Jé ez is szerelmes lehetett belém , barátnőm meg rá igenezett. amúgy tényleg azért csúfolódik némelyik mert szerelmes,ja és egy javaslat ne legyél agresszív, mert elijeszted őket,és néha ved komolyan amit mondani akarnak.
2011. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
koszi,de mindenki ezt mondja,de aza helyzet h nem tapasztalom ezt....nincs olyan fiu sajnos aki nem a kulsot nezi
2011. szept. 13. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!