Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

volt nalam az egyik baratnom es meselte hogy mennyire sok fiuval haverkodik....nekem lett egy ilyen kis komplexusom.......15 vagyok,de meg nem volt pasim......csunya vagyok es kover szerintem,a koverseget azt probalom lekuzdeni,marmint tenni erte,viszont az arcom borzaszto........igy nehezen talalok majd baratot,pedig annyira vagyom mar ra.....normalis ez?

bocs a szovegert de telorol tettem a kerdest!

esetleg privatba kuldok kepet........ es ha megismertek akkor legyszi ne hangoztassatok,mert volt egy csaj aki nagyon be akart egetni es tett fel rolam mar egy csomo ilyen kerdest,persze azt irta h o az........na mind1..........szoval aki ker kepet jelezzen


2011. szept. 13. 20:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

email: abika20@citromail.hu :)

nyugodtan irj,és küldj képet én segitek.biztos lehet hogy nem küldöm tovább.nekem is volt ilyen problémám.:)

2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
küldhetsz nekem is, szivesen mondok véleményt.
2011. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
légyszi nekem is küldj:P
2011. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
küldhetsz ide is képet
2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, nem kellettem senkinek, átnéztek rajtam, az összes barátnőmnek már volt "pasija", stb, nekem nem, utáltam magam, kövér voltam, ronda voltam, és rohadtul visszahúzódó.

14 és fél évesen lett először barátom, amiből komoly kapcsolat lett, és ha lehet ilyet mondani, úgy érzem, megszépültem mellette:-D

(Mikor 5 év után szétmentünk, már egészen máshogy álltam ehhez az egészhez. Nem mondom, hogy önbizalom-túltengésem volt, de nem értékeltem le magam, és a pasik is foglalkoztak velem, de az exemmel újrakezdtük, most is vele vagyok, lassan 9 éve:-P)


Ne fordulj be, és ne hanyagold el magad (vagyis ne úgy állj hozzá, hogy te úgyse kellesz senkinek, ezért nem adsz magadra, és mind1, hogy nézel ki, mert ez a lehető legrosszabb.) Attól, hogy van rajtad felesleg, még tudsz csinosan öltözködni, csak találd meg a neked megfelelő ruhákat!

Az arcod meg ha azért "borzasztó", mert tele van pattanással, 15 évesen ez természetes, csak kezed. Ha a vonásaiddal nem vagy megelégedve, az ellen nem tehetsz, de egy jó smink sokat dobhat rajta (nem kell 1 kg...)


Ha gondolod, küldhetsz nekem is, hátha tudok segíteni, ötletet adni:-)

strawberryshortcake@freemail.hu

2011. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne nevezd magadat ilyennek. Mindenkiből ki lehet hozni a legjobbat, és akár hiszed, akár nem, a szerelem tényleg vak (tapasztalat). Esetleg ha privátba küldesz képet, leírom, hogy min kellene változtatnod, hogy bomba csak légy ;)
2011. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
*csaj
2011. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem miért olyan fontos, hogy valakinek párkapcsolata legyen, mármint, hogy rágörcsöljön, még ráérsz, barátkozz, ismerkedj, lógj a barátaiddal, aztán majd csak lesz valakid:D senki nem születik csúnyának, kérd ki barátaid véleményét, hogy min változtass.
2011. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Na, én megkaptam a képet, hát nem értem, mi baja a kérdezőnek. Ok, nem egy csontkollekció, de nagyon szép az arca, ízlésesen fel tud öltözni, kedvesnek is látszik. 15 évesen nem vagy lekésve semmiről!!!

Egyébként meg mit akar egy 15 éves srác? Villogni a csajjal meg esetleg korai szexet? Szerintem ritka a mély szerelem ebben a korban. Pár év és lesz barátod!

2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!! hát igen nem vagyok lekésve semmiről,de azért ciki h mindenki után megfordulnak a pasik csak utánam nem,meg a barátnőim élménybeszámolói is....na mind1,majdcsak lesz valahogy
2011. szept. 15. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!