Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat számít a csúnya orr egy...

Sokat számít a csúnya orr egy lánynál? :S

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok, és nagyon zavar az orrom...a barátaim támogatása jól esik, de így sose lesz barátom:(

és igazából az zavar nagyon, hogy oldalról borzasztó! léci irjatok, mit gondoltok erről:/


2010. márc. 30. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

huhúú hány olyan ember van akinek kicsit nagyobb az orra a kelleténél ... ÉS ? :D

akkor most az összes nagyobb orrú emberkének nincs házastársa HOL MÁR ? :D

ez hülyeség ...

hidd el nem ezek a dolgok számitanak, ha te kedves vagy segitőkész aranyos mit számit ez a kis szépséghiba ? Hidd el semmit ! A barátod nem azért lesz beléd szerelmes, mert hú de pisze az orrod és nem azért nem lesz beléd szerelmes, mert hú de nagy az orrod, ha érted mire akarok kilyukadni ! :)

FEL A FEJJEL !

2010. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

még fog nőni az orrom O.o

oké, tényleg kicsit eltúloztam, hogy nem lesz barátom:D

köszönöm a véleményedet:) egy fokkal már is jobb:)

2010. márc. 30. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémád és sejtem h mire gondolsz, ugyanis az én orrom is nagyon hülyén néz ki oldalról (szemből nem, csak oldalról :D), de engem sose érdekelt túlzottan. Ha nem foglalkozol vele, igyekszel elfogadni és nem hívod fel rá a figyelmet azzal h folyton azon parázol h gáz-e, az nagyban megkönnyíti az életed. Nekem sose keletkezett problémám ebből, a pasiknál meg főleg nem :) sőt, a jelenlegi barátomnak kimondottan tetszik, h egyedi vagyok :)
2010. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

a tv-ben láttam hoyg egy csajra pótorrot raktak hoyg minél nagyobb legyen és kiküldték az utcára hogy kérdezősködjön az emberektől.Magabiztos és nevetgélős volt és mindenkitől megkérdezte hoyg mit kéne változtatnia a külsején? és senkise vette észre az orrát sokan a mellét mondták hogy talán lehetne nagyobb.Tehát a lényeg hogy legyél mosolygós legyen önbizalmad és akkor az orrodat észre se fogják venni. A hülye beszólásokkal ha esetleg vannak akkor azt figyelembe se kell venni.Megműttetni pedig nagyon korai lenne és hülyeség!

2010. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

megpróbálok mostantól nem rá figyelni és magabiztosabbnak lenni, úgy kell elfogadni ahogy vagyok, és kész:D mosolygásba egyébként nincs hiány:)


köszönöm mindkettőtöknek a választ, nekem így sokkal könnyebb(:

2010. márc. 30. 18:26
 6/10 A kérdező kommentje:
még csak annyit tennék hozzá, hogy ilyen kampós orrom van vagy nem is tudom, azt elfelejtettem beleírni:D
2010. márc. 30. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
átérzem énis.:) nekem például 'boszorkány' orrom van.. hosszú, és egy kicsit hegyes.. (annyira azért nem hegyes.. egy icipicit) és hát.. engem nagyon sokszor megbántottak ez miatt. volt olyan, h 'botkormány'-nak neveztek.. rosszúl esett nagyon.. de mióta nem érdekel, hogy mit mondanak az orromról, azóta nem is piszkálnak vele.:) találtak mást rajtam, amivel szekálni tudnak..;) de nem érdekelnek.. hidd el.. jobban jársz, ha letojodaz ilyen embereket.. nem lehet mindenki tökéletes.nem az orrodba szeret bele az ember..(:
2010. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
engem szerencsére nem piszkálnak ilyenekkel, régebben 1-2x megesett, de hát akkor se túlzottan érdekelt:/ mert nem akarok senkinek se megfelelni, csak magamnak:D köszönöm a véleményt:)
2010. márc. 30. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:

18:51 vagyok.:)

ennnyi.:) így kell felfogni.:) engem is annyiszor aláztak porig, ahányszor csak lehetett.. de nem kell az ilyenekkel törődni.. (:

2010. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég sok nagyorrú sztár van: Hargitai Bea, Erős Antónia, Ada, Sarah Jessica Parker, Ulmann Mónika, Fésűs Nelly, Penelopé Cruz stb. Nem hinném, hogy bárkinek is az orra miatt ne lenne barátja. :) Figyi, olyan nincs, hogy valakin minden tökéletes, ha pl. az orrod olyan lenne ami szerinted szép, akkor meg a fogaid lennének csálék, vagy mondjuk túl magas lenne a homlokod. Tökéletes arc nincs (max plasztika révén), épp ezért az embereket nem a tökéletes fogja meg, sőt: egy agyonplasztikázott arctól megrémülnek, egy olyan amin kisebb-nagyobb hibák vannak, viszont vonzó lehet a másik számára.
2010. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!