Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban kezdted...

Hány éves korban kezdted szedni a szemöldököd? És hogyan?

Figyelt kérdés
Már kezd zavarni, de nem tudom rávenni magam. 14 éves vagyok. Hogy csinálhatnám, hogy ne legyen nagyon fájdalmas? Kozmetikushoz nem szeretnék menni. Milyen tippeket ajánlotok?
2010. márc. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kend be krémmel és akkor nem fáj annyira. Bár szerintem érdemes elmenned mert ő gyantával szépen leszedi és az fáj legkevésbé plusz tökéletes formát is csinál neki. Neked pedig utána csak a kis kinővő pár szálat kell mindig kiszedned.
2010. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem 8-ban szedte ki az egyik osztálytársam kicsit ittas állapotbanXD Nem is értem, hogy engedhettem meg nekiXD Az egyik szemöldököm kb feljebb került és ahol kitépkedte tiszta bibi lett és nagyon fájtXD Ugy néztem ki, mint egy travesz:D Azóta már okosabb vagyok és nem engedem, hogy hozzányúljon bárki is, és már nem fáj. Puhíts fel a bőröd egy kicsit, mielőtt nekilátnál és akkor nem lesz olyan rossz, csak az első egy két alkalommal fáj, utána simán el lehet viselni:D
2010. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, és az előzőhöz hozzátenném, h nem drága, max 1000ft és szinte biztos, hogy nem hibázza el.

amúgy én 12-13évesen kezdem el, muszáj volt, és ne aggódj, nem olyan vészes, lejegeled van bekrémezed, n már teljesen megszoktam..

15l

2010. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen kezdtem el szedetni és kozmetikussal.
2010. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre kozmetikussal vagy valami gyakorlott ismerőssel csináltasd aki nem rontja el. Utána már magadnak is szedheted.
2010. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én kb 14 évesen és 1 évig kozmetikushoz jártam. most már megtanultam magamnak megcsinálni szépre.


off.: egy nőnek az életben nagyobb fájdalmat is el kell tudni viselnie mint egy szemöldökszedés.! ezt tartsd szemelőtt

2010. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 13 éves koromban kezdték szedni de hála 17 évesen abbahagyta kozmetikus: Mert akkor semmi nagyon vékony volt a divat, persze korom beli nőknek egyiknek sinc smár szemöldöke nekem még van erdeti

De nem bántam meg !Sőt örülök neki!!!Ugyan is pl édeanyámnayak sem nől ki ugy hogy nincs gondja rá.

2010. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14 évesen és először kozmetikus szedte ki, aztán anya később :D Most meg már én.

16L

2010. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó rendben, akkor lehet hogy elmegyek a kozmetikushoz.

De nem is igazából a fájdalom a baj (egyébként a lábamon epilálni szoktam), hanem hogy ha tudom hogy fáj, akkor azt magamnak nem merem először.

21:01 - Dehogy akarom én teljesen kiszedni! Csak most kezdtem észrevenni, hogy nő már úgy mellette, és most már ez zavar.

De köszi mindenkinek!

2010. márc. 29. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!