Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korodban szedted ki...

Hány éves korodban szedted ki a szemöldököd?

Figyelt kérdés
te szedted vagy kozmetikus? adtál neki formát is vagy csak pár szálat szedtél ki alulról? anyukád mit szólt? gáz ha én 15 vagyok és még nem szedtem ki a szemöldököm?
2011. máj. 20. 22:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem ki, de csak alul meg felül a legtöbb kósza szálat, tehát természetes maradt, de kulturáltan:) Kb. 13 éves lehettem. Amúgy mostanában lett olyan igazi szemöldököm, amit másoktól irigyeltem. Szép formája lett, egyforma, és mindig befestem szemceruzával, de persze természetes marad. Ja és kozmetikusnál még nem voltam ilyen ügyben, szóval magamnak köszönhetem.


18/L

2011. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csúnya, "burjángzó" akkor egyáltalán nem gáz. Én most vagyok 15 éves, és egy éve szedem, de csak az aljáról és a tetejéről. Amúgy természetes. De majd el szeretnék menni kozmetikushoz hogy gyantával kiszedje szép formájúra. :)
2011. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

kb. 13 lehettem. Magamnak szedtem ki néhány szálat alulról. Anyukám semmit nem szólt -annyira nem volt feltűnő.

Nem gáz, ha nem szeded, amúgy ismerek olyat, aki nem szedi,neki eredetileg vékony a szemöldöke. Ha neked tetszik úgy, ahogy van, akkor ne szedd ki!:)

2011. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
énis ki szeretném szedni, de félek anyu reagálásától:d
2011. máj. 20. 22:42
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég vastag volt,meg csúnya,de mégis csak 15 évesen mentem el először kozmetikushoz,és akkor szedte ki nekem a szemöldököm,azóta pedig magamnak szedem.

17/L

2011. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
teszek képet : [link]
2011. máj. 20. 22:57
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ha kiszednéd alulról a felesleges szálakat szerintem szép formája lenne:))
2011. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam. Kozmetikushoz mentem, mert amikor mondtam anyumnak, hogy had szedjem ki, akkor azt mondta, hogy azt én nem tudom szóval bejelentett kozmetikushoz.

A kozmetikus nem szedte ki nagyon vékonyra, de én egy kicsit beleigazítottam még.

2011. máj. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam, nagynénim szedte ki, de csak természetesen:)
2011. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
12,5 éves lehettem megpróbáltam magamnak kiszedni,de nagyon fájt,ezért megmondtam anyunak,hogy mennyünk el kozmetikushoz.A kozmetikus szépen kiszedte,nem is kért sokat és szép formája lett és nem is fájt annyira:)
2011. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!