Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korodban szedted ki...

Hány éves korodban szedted ki a szemöldököd?

Figyelt kérdés
te szedted vagy kozmetikus? adtál neki formát is vagy csak pár szálat szedtél ki alulról? anyukád mit szólt? gáz ha én 15 vagyok és még nem szedtem ki a szemöldököm?
2011. máj. 20. 22:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

13-14 éves voltam,és csak alulról meg középről szedtem ki.Nekem tetszik a formája,szóval ma sem szedek ki ennél sokkal többet.Ha szerinted a tiéd így szép,akkor miért kéne kiszedned?Nekem voltak alul szálak amik zavartak,ezért kezdtem el.


21/L

2011. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
13 és alig mertem megkérdezni anyukámat h kiszedethetem e
2011. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a reord én vagyok, 11 :D De nekem tényleg nagyon vastag fekete és még göndör is volt, anya mondta hogy szedjünk ki belőle valamennyit ha nagyon zavar :) Elképesztő, hogy mennyi dobott az arcomon; egészen addig olyan voltam mint valaki ősember...
2011. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

13, szóval tavaly előtt. =)

kozmetikus szedte

én most úgy csinálom hogy havonta elmegyek kozmetikushoz, de közbe én kiszedem magamnak az alsó szálakat

2011. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves voltam,nagyon vastag szemöldököm volt.Először csak allulról szedtem ki,aztán mindig egyre és egyre többet. Most már túl vékonynak látom úgyhogy próbálom visszanöveszteni és kiszedni úgy hogy vastagabb legyen,de valahogy nem sikerül,mert nincs türelmem megvárni míg visszanő úgy hogy ki lehessen szedni máshogy.

Anyukámnak először fel se tűnt,az első szedés után kb. 1 évvel vette észre,úgy hogy a mamám megjegyezte hogy milyen jó lett a szemöldököm.

Ekkor tűnt fel anyukámnak is..

18/L

2011. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

12 voltam anyu szedett belőle ki egy kicsit mert zavart engem és megkértem(szemöldök csipesszel szedte ki)aztán mamát(vele lakom)megkértem hogy mennyünk el kozmetikushoz és szedesük ki középen mert kezd összenőni.aztán az un.nővérem(kozmetikus)a szomszéd lakásba költözött és megkértem hogy szedje ki de maradjon vastag és ugymond gyerekes(tnap volt)


12/L

:DDD


sztem nem gáz,a képen ugy láttam nem igazán sz.r de azért sztem kiszedethetnéd kicsit:)

2011. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
előző voltam!!azt elfelejtettem hogy az un.nővérem és a kozemtikus gyantával szedte ki!4(nekem nem fájt egyáltalán):):D
2011. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!