Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért számít kövérnek egy 170...

Miért számít kövérnek egy 170 cm-es 57 kg-os lány?

Figyelt kérdés

Az egész családom folyamatosan azzal piszkál, hogy fogynom kellene. Anyám 166-7 cm körül van és 56 kg, őt mégse piszkálja senki, pedig neki van hasa. Mikor mondtam neki, akkor azzal jön, hogy de ő hány éves, meg ő szült 2 gyereket stb.

Folyton azt nézik, mit és mennyit eszem, ha egy nap kétszer eszem, akkor jön a kérdés, hogy már megint eszel, akármit eszem azt mondják, a disznó is ettől hízik.

Ha megyek iskolába apám állandóan kérdezgeti, hogy fogsz magadnak venni enni és mit. Amikor jövök haza az az első kérdés, hogy mit ettem, részletesen el kell mondanom mindent a kajáról. Ha kimegyek a konyhába egyből ott terem, vagy kiszól a szobából, hogy mit csinálok. Állandóan kérdezgeti, hogy nem gondolom, hogy fogyókúráznom kellene-e.

Anyám, ha megyünk vásárolni mindig az XL-es, XXL-es ruhákat nézegeti nekem. Egyszer vett nekem egy nadrágot, ami kicsi lett, erre azt mondja b*zd meg milyen kövér vagy, holnaptól fogyókúra.

Egyszer a nagymamámmal mentem vásárolni, felpróbáltam egy nadrágot, erre hallom, hogy mondja az eladónak, hogy hát muszáj neki felpróbálni, mert elég nagydarab.

Én vagyok a legvékonyabb a családban, apám 100 kg, a tesóm szintén, a papám 120, a mamám 65, de alacsony. Lassan ott tartok, hogy nem merem kinyitni a hűtőt, meg ha hívnak, hogy kész az ebéd, akkor vagy azt játszom, hogy alszom, vagy azt mondom nem vagyok éhes, mert ebéd közben is folyton lesik minden mozdulatomat.

Ha ráállok a mérlegre, akkor az szerintük rosszul mér, de ha ők állnak rá, akkor jól működik...

Minden ismerősöm mindig mondja, hogy milyen jó alakom van, nehogy fogyjak, anyám meg jól kiröhögi őket.

Miért csinálják ezt velem?



2016. jan. 16. 12:12
1 2
 11/16 opened paradise ***** válasza:

Ez...minden bántás nélkül,de beteg a családod. Sajnálják tőled!? Bőven nem vagy kövér.

Hány éves vagy? Én hamar lelépnék onnan.

2016. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
irtsd ki őket
2016. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nee mar:(Én 155 cm vagyok es 55kg,

de nem mondja senki,hogy rossz lenne.

Akkor a szüleid szerint mar durván túlsúlyos vagyok?!:/

Nem akarok senkit minôsíteni,de ez poén:DTökéletes a testsúlyod,csaladod meg vak.:(

2016. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintük 45-nek kelle lennem ehhez a magassághoz.
2016. jan. 16. 17:34
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen nyilvánvaló a képlet: irigyek rád, amiért te velük ellentétben egészséges alkatnak örvendhetsz. Ezzel a viselkedéssel anorexiába hajszolnak, ezért nagyon fontos, hogy tisztában légy azzal, hogy nincs igazuk. Nem tudom, milyen a viszonyod velük, de ha belefér, kifejtheted nekik, hogy ne rád vetítsék ki a komplexusaikat, ha ennyire zavarja őket a saját zsírjuk, tegyenek ellene.
2016. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha kérdezgetik, hogy nem kellene-e fogyóznod, mondd hogy nem, tökéletesen érzed magad a bőrödben, viszont nekik nem ártana.
2016. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!