Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép smink...

Hogyan legyek szép smink nélkül? ) :

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 11:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen ám, de nem állhatok rá arra, hogy minden nap smink, mert akkor 10 év múlva ott látom a smink nyomát..

2015. dec. 31. 16:39
 12/17 anonim ***** válasza:
jaj ezt a baromságot felejtsd már el! ha normális, minőségi sminktermékeket használsz és este mindig rendesen lemosod őket, akkor semmi baja nem lesz a bőrödnek.
2015. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha bőrhibáid nincsenek,akkor pl alapozót,púdert,korrekort nem is szükséges minden nap feltenned. szerintem egy egyszerű cicás tusvonal,szempillaspirál,szemöldökpor bőven elég hétköznapokra,hogyha nincsenek bőrhibáid. ez nem hiszem,hogy olyan káros lenne..

persze alkalmakkor én is használok több terméket. de hétköznapokon nem tudnék mindig alapozózni stb..

2015. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem szeretnék (egyenlőre) tusvonalat, meg ilyesmiket, természetesen szeretnék szép lenni. A kérdés ez, hogy hogyan lehetnék szép smink nélkül, erre szeretnék választ kapni. :)
2015. dec. 31. 18:54
 15/17 anonim ***** válasza:

Alap ápoltság, amit már előttem leírtak.

Ápold a hajad, a töredezett végeket érdemes levágatni, a hajas is új erőre kap és hamar megnő. A hajad típusának megfelelő sampont használj, érdemes naturtermékeket keresni, illetve hajpakolásokat kipróbálni (pl. kókuszolajos).

Különböző olajokat a körmödre is használhatsz, szép fényes és erős lesz tőlük. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, ugyanis a körmön a vitaminhiány miatt fehéres foltok jelenhetnek meg.

Karikás, zsíros vagy túl száraz lehet a bőröd akkor is, ha túl keveset iszol egy nap. Figyelj arra, hogy ne csak kívülről, hanem belülről is ápold magad - tehát figyelj a táplálkozásodra, mellette érdemes mozogni valamennyit, akár futni, ugráló kötelezni vagy negyed órát tornázni otthon. Olajkeverékek (kókuszolaj, levendulaolaj, citromfűolaj) is segíthetnek, és hangsúlyozom, arra is jók, ha amúgy túl zsíros a bőröd.

A fogaidat is ápold, érdemes fogselymet használni, időközönként fogkefét cserélni és vannak kifejezetten fogfehérítő fogkrémek.

Viszont legtöbbet talán a belső kisugárzásod ér. Ha túl stresszes vagy, nem érzed magad szépnek és önértékelési problémáid vannak, az meglátszik. A sport nem csak azért fontos, hogy fogyjon az ember, felszabadít egy csomó boldogsághormont.

Ezekre mind-mind figyelj, viselj olyan ruhát, amiben jól érzed magad, és bár sznobul hangozhat, de én attól is jobban érzem magam, ha néha veszek új ruhát, amik kicsit csinosabbak. És viselkedj természetesen, légy önmagad.

2015. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Egy nő szépségét legtöbbször a természetessége jelenti. Persze vannak akiknek néha egy kis smink javít a megjelenésén, de a legtöbb normális pasi, a természetességet, a természetes szépséget keresi és bár sokan mást mondanak, de a legtöbb pasi elítéli a mű dolgokat egy nőn.

Szerintem smink nélkül is szép lehet bármelyik lány/nő, ha nem viszi túlzásba a csillogást ruházatban és viselkedésben sem. Lehet egy szolid öltözet és kinézet sokkal jobban fog tetszeni a lány környezetének, ha az megfelelő viselkedéssel is párosul, mint azé a láné aki csillog villog, órákon át sminkeli magát, aztán még egy puszitól is óvja az orrát, mert ha véletlen valaki megpuszilja a fél arca a ott marad a másik száján. (Amúgy piszkosul rossz íze van a sminknek és festéknek)

2016. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csak természetesen.
2016. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!