Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép smink...

Hogyan legyek szép smink nélkül? ) :

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Varázslattal.
2015. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
A kisugárzásoddal. :D
2015. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jaj, tényleg, kifelejtettem valamit :D Csak az válaszoljon,aki tud. Köszönöm!

Amúgy meg nincsennek bőrhibáim, van egy-két pattanásom de nem sok, de mégsem érzem elég szépnek magam.:(

2015. dec. 31. 11:18
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
ne másnak legyél szép hanem magadnak. ha sikerült elfogadnod magad akkor nagyon valószínű, hogy más szemében is szép leszel.
2015. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tényleg hasznos válaszokat szeretnék kapni)):
2015. dec. 31. 11:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ha szerinted csak sminkkel lehet szép valaki, akkor miért nem sminkelsz?:D


amúgy szerintem sok múlik a jól megválasztott hajszínen és frizurán. ha szemüveges vagy,azt is jó eltalálni,meghatározza nagyban a megjelenést. ezen felül még a ruhák, amikkel tudsz játszani. ha előnyös,csinos ruhákat hordasz, az is sokat dob a megjelenésen.

ezen felül meg az ápoltság. és ez alatt nem csak a tisztaságot értem, hanem hogy ne legyen cserepes a szád, az arcbőröd is legyen hidratálva stb..

de ezeken felül ha úgy érzed kell még valami, akkor sminkelj nyugodtan..nincs abban semmi rossz

2015. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
valaki vagy szép vagy nem. aki csúnya, az sminkkel is csúnya, aki szép, annak meg mindegy, hogy van-e rajta festék. hány éves vagy, 14?
2015. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyél ápolt.

Pl. ha szép a hajam, ha frissen van mosva, akkor sokkal szebbnek érezem magam :)

A szép fogsor is nagyon sokat dob egy arcon. Érdemes foglalkozni vele és rendbe tetetni, ha van valami gond.

Legyenek ápoltak a körmeid is.

A ruhád is legyen rendezett, cipőd tiszta.

Ha ennyit megteszel, akkor már biztosan jó lesz az első benyomás.

2015. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha a bőröddel nincs gond, akkor nem tudom, miért aggódsz, a legtöbb ember a bőrhibái miatt érzi csúnyának magát smink nélkül. Mást nem tudsz csinálni, vagy még jobban javítod a bőröd, vagy pedig szedsz magadra egy kis önbizalmat.
2015. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha sminkkel érzed magad szépnek, akkor nyugodtan sminkelj, csak ne túlzással és jó minőségű termékeket használj. Egyébként én is ronda vagyok smink nélkül... Nem vagy egyedül.
2015. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!