Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan szép,...

Hogyan lehetnék olyan szép, mint a többi lány?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok, ronda a bőröm, csúnyák a fogaim, idióta fejem van, egyszerűen ronda vagyok. Minden egyes lány olyan gyönyörű, én is olyan szeretnék lenni, mint ők! Minden nap sírok, és hiába próbálkozok, mindenhogy csúnya maradtam. Sportolok, és eldöntöttem, hogy naponta egyszer-kétszer eszek egy keveset.

Nemsokára strandra megyünk, de félek... Kövér vagyok, és ha meglátnak, ki fognak röhögni.

Valaki tudna szépségtippeket adni? :( Már nagyon nem tudok mit kezdeni magammal, legszívesebben letépném a fejemet is.



2015. máj. 31. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Sminkelj, szedd ki a szemöldököd, csináld meg szépre a hajad.

Sportolj, de ne 1-2 alkalommal egyél hanem 5-6 alkalommal keveset és tartózkodj a kenyértől, zsemlétől illetve a cukortól.

A fogaiddal pedig fogorvoshoz tudsz csak elmenni.

Ennyi tanácsot tudok adni:(

2015. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hát az arcszerkezeteden nagyon nem tudsz változtatni, de minden máson igen, szóval ne add fel.

1. Fogyj. Az, hogy csak kétszer eszel egy nap, az nem megoldás. Napi ötször kell étkezni, csak mértékkel! Reggelire jó a joghurtos müzli/zab például, tízóraira alma/répa, ebédre csirkemell filé rizzsel, salátával például, uzsonnára kis nyers zöldség, vacsorára hal/tojás. A lényeg, hogy keveset egyél, de sokszor. És reggelire egy csésze zöld tea, vacsorára egy csésze tej egészséges lehet, és igyál napi két-három liter vizet. A zöldtea, müzli, rostos gyümölcs/zöldség jót tesz az anyagcserének, a tej, tojás, hal a csontoknak. Fontos, hogy rendszerezetten élj, jó ha hat után már nem eszel, és ha mindig ugyanakkor fekszel, kelsz. Mert ha keveset alszol és mindig máskor akkor könyebben hízol! És keress a neten megfelelő edzés gyakorlatokat, vagy kérd meg a tesitanárod, biztos ad pár tippet!:)

2. Az ápolt hajkorona is sokat dob az emberen, találd meg a hozzád illő frizurát, esetleg ruházz be egy hajvasalóra/göndörítőre, ahogy neked tetszik!:)

3. Ha nagyon problémás a bőröd érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt, vagy patikában venni rá megfelelő kenőcsöt! De ha iszol napi 3 liter vizet az tutira segíteni fog. Ezenkívül segítséget kérhetsz a rossmannban vagy a dm-ben is ha kozmetikumokat akarsz venni!:)

4. Egy igényes, egyedi stílus is jól jöhet.

5. Fogakra csak fogszabályozó a megoldás.


A lényeg, hogy zárd le az önsajnálatot és tervezd meg, hogyan fogsz haladni! Ne add fel! És ne félj segítséget kérni!!

Drukkolok:)

2015. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nem akarok nagyon bunkó lenni, de talán ha sírás és önsajnálat helyett utánanéznél és érdeklődnél az orvosodnál egy jó diéta után akkor el is érhetnél valamit. Mert az hogy kétszer eszel alig valami vacakot, ezzel semmit nem érsz el... mert ez nem diéta, hanem éhezés. Ettől lefogyni nem igazán lehet. De nyilván nem értesz ezekhez, ezért menj orvoshoz aki tud segíteni ebben. Plusz járj minden nap futni, minimum 30-40 perceket. Emellett sport meg akár otthoni kardio is mehet. Tuti lefogynál, az egészséges étkezéstől a bőröd is szebb lenne. A fogaiddal fogorvost kell felkeresni, magától nem lesz szebb nyilván. Szóval sírás helyett kezdj valamit magaddal. Te is lehetsz szép, csak tenni is kell érte. Én is már 200 kiló lennék ha nem figyelnék oda magamra...
2015. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!