Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok három hónap...

17 éves vagyok három hónap mulva leszek 18 és nagyon rosszul érzem magam mert nagyon kicsi melleim vannak olyanok mint egy 9-10 kislánynak, nagyon laposak. Mit csinaljak? Mert már nagyon ki vagyok!

Figyelt kérdés

Nem érzem magam nőnek! Segitsetek, kérlek szépen titeket! Mit tudnék csinalni mütét és tabletták nélkül?

( előre is köszönöm a válaszokat)



2015. dec. 11. 00:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is 17 éves vagyok hasonló helyzetbe vagyok mint te. Annyira már nem szoktam foglalkozni a dologgal, csak annyit tudok írni hogy fogad el magad tudom hogy nehéz.. De ez a legjobb módszer.Még 22 éves korig nőnek. Meg gondolj bele a nagy mellű nőknek rosszabb, a hátuk nem bírja, a pasik meg csak a mellüket bámulják..
2015. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez genetika, nem tudod befolyásolni. Akkora lesz, amekkorára a génjeid engedik.
2015. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat de azerr csak lehet valamit tenni mert egy lanynak kicsi a melle... De azert nagyon szepen koszonom hogy valaszoltal.
2015. dec. 11. 11:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig ez van. Esetleg ha nagyon a melled a fontos, akkor ha elhízol, jó eséllyel oda is fog menni. Illetve terhesen meg fog duzzadni.
2015. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oke na mindegy azert nagyon szepen koszonom hogy szantal ram idot...
2015. dec. 11. 12:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ez ad némi vigaszt, a pici melleknek megvan a saját maga kislányos bája, amit rengeteg férfi (köztük én is) nagyon szeret. Továbbá fontosabbnak tartom, hogy kerek és vonzó pucsítása legyen a hölgynek, ami sokkal nagyobb csáb erőt tud nyújtani, mint bármekkora mell. És a feneked megfelelő tornákkal tudod is formálni.
2015. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus? Mármint ha tényleg ekkora probléma... mert nőnek nem a nagy mellmérettől kéne hogy érezd magad. Magyarán nem a testeddel van gond, hanem a fejedben.
2015. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem nics semmi gondom magammak szeretem a testemet hanem csak a melleim zavarnak mert ha fel veszek wgy ruhat akkor folul nagyon csunya meg kicsit kivagottabb felsot nem is hordhatok meg ha nyar van akkor nem nagyon szeretek bikinibe mutatkozni....
2015. dec. 11. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:

A mellnövesztő tablettákat én nem próbálnám ki.

Push uppal tudod növelni, bár azt a férfiak utálják

Egyél szójában gazdag ételeket

2015. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

,,Meg gondolj bele a nagy mellű nőknek rosszabb, a hátuk nem bírja, a pasik meg csak a mellüket bámulják..''

Ez tény hogy minél nagyobb a mell annál inkább húzza le a gravitáció és ennek következménye lehet hátfájás, de egy jó melltartó sokat segíthet:)

Nem bántásból de ezt ne gondold hogy a pasik csak a mellüket bámulják. Nyilván megnézik ha kirakják, de csak annyi lehet nézni amennyit a kirakatban látsz, ezt pedig az eladó szabályozza. Azt pedig hidd el szerintem a férfiak 99%-a egyet fog velem érteni hogy lehet egy csúnya lánynak olyan melle hogy hű, de attól még senki nem fogja bámulni:)

2015. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!