Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akarjak fogyni, ha a fiúknak...

Akarjak fogyni, ha a fiúknak tetszem, de magamnak nem?

Figyelt kérdés

Az osztályomból sok fiúnak tetszem,azt mondják jó csaj vagyok.Szerintem viszont vastag a combom :S Próbáljam így elfogadni magam,vagy fogyjak?Ha meglátok magamról egy képet,egyből az az első szavam hogy víziló..

168 cm,55 kg


2010. márc. 12. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod, hidd el, hogy jól vagy így, inkább élvezd az életet, és örülj, hogy tetszel a fiúknak.
2010. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyj nyugodtan, legalább a saját károdon jössz rá, hogy hülyeség volt, mi mondhatunk neked akármit, úgyis az lesz, amit TE akarsz, nem az, amit mi, vagy bármelyik pasi.
2010. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem az sokkal fontosabb h magadnak tetszél. mertha magadnak tetszel, akkor az önbizalmat ad, ami kifele sugárzik és ha magabiztos vagy és van önbizalmad és jó a kisugárzásod ezekmiatt, akkor a fiúknak is fogsz tetszeni.


azmár egy más kérdés h a 168 centihez az 55 kilo teljesen normális, sőt, szinte tökéletes súly. az agyaddal van vmi probléma ha vizilónak látod magad. én alacsonyabb vagyok 3 centivel, és 2 kiloval vagyok nálad kevesebb, és én VÉKONY-nak számítok. azaz ezt szokták rám mondani h vékony vagyok, de nem gebe, hanem olyan formásan vékony. úgyhogy én nemtudom elképzelni rólad h viziló lennél, kb úgynézelki mint én, csak 3 centivel magasabb vagy.

2010. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A paramétereid tökéletesek. Ha lefogynál, akkor is vastagnak látnád a combodat, mert sajnos a mai lányok már csak ilyenek, hogy kipécéznek egy testrészt és azzal elégedetlenek. Én a hasammal, derékvonalammal vagyok így. Amikor egy betegség miatt lefogytam 43 kg-ra, akkor is hájasnak láttam a hasam. Szóval felesleges fogynod, csak tönkretennéd magadat a semmiért. Ha fogysz, nam csak a combodról fogysz, tehát az arányaid ugyanúgy megmaradnak.
2010. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!