Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy nagyobb...

Csak egy lány 152846 kérdése:

Mit tegyek hogy nagyobb melleim legyenek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szinte alig vannak melleim. Régen állandóan csúfoltak miatta hogy milyen lapos vagyok... Stb. 75A-s melltartót hordok de igy is el áll a mellemtől egy kicsit de a kisebb melltartók viszont kicsik. Azt szeretném kérdezni hogy mitől lehetne nagyobb legalább egy kicsit nagyobb mellem mert nagyon idegesít hogy alig van sokat sírtam miatta és irigylem azokat a lányokat akiknek van (persze már az ilyen orbitális nagyságú nem tetszik..) műtétet nem szeretnék mert nem szeretem a mű dolgokat. Ha valaki tud valami ötletet annak ezer köszönet. :(

2015. júl. 2. 05:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom h ez nem volt valami érett tölük de akkor abban az időben nagyon rosszul esett. És hiába estek sokat nem tudok hízni. Külsőleg egyáltalán nem látszik meg :(
2015. júl. 2. 13:19
 12/19 anonim ***** válasza:
fehér férfiak...
2015. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amikkel valamennyire tudsz rajta növelni, feszesebbé tenni (ha egyáltalán lehet feszesebbre), de csodaszer nem létezik és amik vannak azok is vagy pillanatnyi hatást fejtenek ki, vagy csak addig van hatásuk, amíg rendszeresen alkalmazod. Viszont ha nagyon kicsi melled van, akkor ezekkel se érsz el sokat.


Inkább az önbecsülésedet rakd helyre, aztán ha lesz valaki melletted, aki így is nagyon szeret, akkor meg kit érdekel? Ha gyereked lesz, ettől még ugyanúgy fogod tudni szoptatni, a biológiai feladatát be fogja tölteni.


A nagy fenék dologban lehet valami, nekem bejön ha valakinek szép kerek feneke és vékonyabb dereka, combja. Van olyan, akinek olyan alakja van, hogy nem is érdekel mellette a melle.

Meg van még egy dolog, ami tud ütni: amikor alig van valakinek melle, de a mellbimbói meg ágaskodnak a ruhán keresztül is.


Ha jó alakod és/vagy szép arcod van, magabiztos vagy, mosolyogsz, aktív életet élsz, akkor úgyis sorban fognak állni nálad a fiúk, akármilyenek is a melleid.

2015. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez jól esett.
2015. júl. 3. 13:36
 15/19 anonim ***** válasza:
elég elvetemült módszer,de létező valami fura fájdalmas keleti maszirozás vagy olyan pasi aki a kicsire bukik.
2015. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
:( igen van azért köszönök mindent
2015. júl. 3. 15:36
 17/19 anonim válasza:
71%

Szia :) Ne akarj nagyobb melleket, mert egy karcsú testre (és a 75A-s melltartóméretből ítélve karcsú vagy) nem is passzol a nagy mell ;) Egyébként nekem is igencsak apró van. Kb. ilyenek a méreteim (test, mell stb): [link]

Sokáig feszélyezett is a dolog (persze soha eszem ágában sem volt megműttetni), de elfogadtam olyannak amilyen. Nem szerettem, de elfogadtam. Aztán anno amikor összejöttem a párommal (aki egyébként azóta is mellettem van) ő annyira imádta a melleimet, hogy teljesen kigyógyított ebből. A mai napig minden egyes nap vagy 20-szor elmondja, hogy mennyire imádja őket :) És nem csak a levegőbe beszél, mert bizonyos testi reakcióin (hadd ne részletezzem :D) tényleg látom, hogy teljesen be van rá gerjedve. És ezáltal szép lassan vissza is jött az önbizalmam és most már konkrétan nagyon szeretem őket és le nem cserélném semmi pénzért. A párommal pl. mindig meztelenül mászkálunk egymás előtt, mert annyira imádjuk egymás testét. És ez óriásit segített nekem anno.

Jól érzem magam így és idővel rájöttem, hogy nem is olyan kevés pasi kifejezetten a kis mellekre bukik ;) Most már simán ki merek menni bizonyos ruhadarabokkal melltartó nélkül is az utcára, holott régebben mindig bent volt a kényelmetlen push up.

Emellett pedig sohasem kell azon aggódnod, hogy gerincproblémáid lesznek, vagy hogy nem tudsz a hasadon aludni :P

A lényeg, hogy fogadd el magad, mert szép vagy úgy, ahogy vagy. Miért kéne ahhoz kongói lógó tejcsárdát növeszteni, hogy jól érezd magad a bőrödben?? Élvezd inkább az előnyeit :)

És úristen, nehogy már sírj amiatt, hogy egészséges, szép melleid vannak!!!!!!!!

Remélem segítettem :)

2015. szept. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm :)
2015. szept. 7. 07:01
 19/19 anonim válasza:
Nekem is akkorak, csak en 13 vagyok
2018. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!